Przy zapisie gra przestaje dzialac

AAdam129
Posts: 2
Joined: Fri Nov 24, 2017 9:56 pm

Przy zapisie gra przestaje dzialac

Post by AAdam129 »

Witam , problem z którym się zmierzam to problem z zapisaniem gry.Problem polega na tym że po zagraniu pierwszych 15 minut po zakupie gry i wyjsciu z gry wraz z zapisaniem .Po ponownym wejściu ...chwilę gram(2-5 min) i klikam "ESC" i klikam "ZAPISZ GRĘ" nastepnie klikam "TAK" by zamienił poprzedni zapis i nastepuje jakby zatrzymanie sie gry i wyskakuje komunikat "farming simulator 2017 platinium przestał działać" lub "program nie odpowiada"

Gra osiąga 30fps na ustawieniach średnich oraz 60 na ustawieniach niskich.Z góry dziękuje za wyrozumiałość i pomoc

System win7 32 bit , procesor 2.3 ghz x2 , karta graficzna Ge force9600gt 512mb , 4 gb ram , sterowniki karty zainstalowane naj nowsze , DirectX11 zainstalowany , Plik log czysty bez żadnych errorów/błędów , po usunięciu "wyprzedaży" z pliku economy nadal problem występuje , gra uruchomiona w trybie pełny ekran
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Przy zapisie gra przestaje dzialac

Post by iwan4672 »

Według mnie brakuje RAM-u przy zapisie. Sprawdź w menedżerze zadań które aplikacje pobierają najwięcej RAM-u, i wyłącz je. Oczywiście nie wyłączaj aplikacji systemowych. W zakładce wydajność sprawdź ogólny pobór RAM-u. Na przykład ja mam pobór 3.46 GB RAM-u, ale mam zainstalowane aż 16 GB. W twoim przypadku zainstalowanie więcej RAM-u nic nie da, bo system 32 bitowy nie widzi więcej niż około 4 GB. Dodatkowo musiałbyś przejść na system 64 bitowy.
Maikello
Posts: 379
Joined: Thu May 11, 2017 12:43 pm

Re: Przy zapisie gra przestaje dzialac

Post by Maikello »

Zainstaluj program MSI Afterburner + Riva Tuner i ustaw je tak żeby pokazywały Ci główne parametry - FPS,użycie VRAM,procki i RAM.
U mnie każdy zapis gry zwiększał RAM o max 10 mb to serio musiałbyś mieć już na styk żeby Ci grę wywaliło. Mogę się mylić ale przy braku RAM-u wywala tylko komunikat o niskiej wydajności kompa i że możesz utracić dane. Masz zainstalowane jakieś mody?
AAdam129
Posts: 2
Joined: Fri Nov 24, 2017 9:56 pm

Re: Przy zapisie gra przestaje dzialac

Post by AAdam129 »

Gdy urochomię menedzer zadań to zarówno pamięci jak i ramu nie używanego jest duży zapas , modycijacji nie posiadam żadnych jest to czysta gra z dodatkiem platinium .Dodam jeszcze że gdy spróbowałem pograć na multiplayer to po wejściu nawet na serwer z 10 osobami gra działała płynnie na poziomie 50fps i użyciu pamięci 80% oraz ramu 70% , problemu nie ma także przy ustawieniach naj wyższych , gra działa normalnie tylko tyle że na max 25fps...samouczki także działają normalnie , Problem występuje jedynie przy próbie "zapisania stanu gry"
User avatar
dvapsy
GIANTS Software | QA Analyst
Posts: 101
Joined: Mon Apr 03, 2017 11:32 am

Re: Przy zapisie gra przestaje dzialac

Post by dvapsy »

How to post a log file | How to upload images
Post Reply