Błąd/problem Pottinger MEX 5

TrueStory
Posts: 1
Joined: Tue Dec 05, 2017 10:46 pm

Błąd/problem Pottinger MEX 5

Post by TrueStory »

Witam!
Znalazłem pewien problem podczas pracy (a właściwie próby pracy) sieczkarni Pottinger MEX 5 (podczepianej do ciągnika). Otóż chcąc ściąć kukurydzę na sieczkę próbowałem użyć w tym celu właśnie tej sieczkarni. Po rozłożeniu rury i włączeniu sieczkarnia nie kosiła w ogóle kukurydzy. Stan wzrostu nie miał znaczenia, próbowałem na zielonej i żółtej kukurydzy. Moc ciągnika również nie miała znaczenia - maszyna nie kosiła kukurydzy zarówno przy słabym jak i mocnym silniku. Patch jak najbardziej aktualny. Nie poskutkowało także wyłączenie wszystkich modyfikacji - z nimi czy bez..i tak nie zadziałała.
Jedynym, odkrytym przeze mnie, sposobem pracy tej sieczkarni jest zatrudnienie pracownika na wyłączonej maszynie i zwolnienie go. Po takiej akcji urządzenie działa bez zarzutu. Sprawdzałem na kilku kupionych (nowych) sieczkarniach - za każdym razem ta metoda poskutkowała. Problem uwidocznił się także u znajomych graczy.

Liczę na sprawną odpowiedź w tym temacie i szybkie naprawienie tegoż błędu.

Z poważaniem
TrueStory
User avatar
dvapsy
GIANTS Software | QA Analyst
Posts: 101
Joined: Mon Apr 03, 2017 11:32 am

Re: Błąd/problem Pottinger MEX 5

Post by dvapsy »

Cześć,

Błąd jest nam znany i zostanie naprawiony w kolejnym patchu do gry. Aktualizacji można się spodziewać najprawdopodobniej jeszcze przed świętami.

Pozdrawiam
How to post a log file | How to upload images
Post Reply