Misje na polach

SuBer
Posts: 146
Joined: Fri May 05, 2017 9:03 pm

Misje na polach

Post by SuBer »

Witam
Mam "problem" z misjami otóż gdy wykonam misje koszenia/kopania czegokolwiek to zaraz po niej dosłownie w sekundę pole jest zasiane i następną misją jest nawożenie. Jeszcze ani razu w sumie odkąd mam grę czyli od premiery nie miałem okazji wykonać misji z orką, kultywacja czy sianiem. Można jakoś spowolnić proces "samouprawiania się" pól?
Komar
Posts: 4
Joined: Sun Nov 05, 2017 7:41 pm

Re: Misje na polach

Post by Komar »

Witaj
Napisałeś, że po koszeniu/kopaniu zawsze pojawia się nawożenie. Dokładnie tak jest, po nawożeniu jest kultywowanie a po nim sianie. Kolejnym etapem jest koszenie/kopanie i tak w kółko. W jakim stanie jest pole widać na podglądzie mapy na podzakładce wzrost. Po koszeniu/kopaniu jest fioletowe i w misjach jest nawożenie, potem (po nawiezieniu) też jest fioletowe, ale w podzakładce skład gleby jest niebieskie. W misjach natomiast pojawia się zadanie kultywowania, potem sianie i znów koszenie/kopanie. Z tego co piszesz nie ma błędu.
SuBer
Posts: 146
Joined: Fri May 05, 2017 9:03 pm

Re: Misje na polach

Post by SuBer »

Wiem jaki jest proces. Ale po skoszeniu w misji tekstura ziemi na polu robi się taka jak po zasianiu i po wykonaniu misji nawożenia jest brak innych misji aż do następnego stanu wzrostu rośliny. Sprawdzałem na każdym ustawionym czasie x1, x5, itd. oraz na każdej szybkości wzrostu roślin. Jest tak samo skoszę wykonam misje z nawożeniem i tyle później mogę tylko znowu skosić (jak urośnie).
bigbastek
Posts: 82
Joined: Sun Dec 17, 2017 11:44 am

Re: Misje na polach

Post by bigbastek »

Takie pytanie .... czy masz zainstalowaną najnowszą wersję gry?
Pytam się bo wspomniałeś, że masz ten problem od czasu premiery gry, sam miałem problemy z misjami po wejściu gry na rynek, kolejne łatki zmieniły dużo w kwestii misji.
SuBer
Posts: 146
Joined: Fri May 05, 2017 9:03 pm

Re: Misje na polach

Post by SuBer »

Tak mam zaktualizowaną do wersji 1.5.3.1
Maikello
Posts: 379
Joined: Thu May 11, 2017 12:43 pm

Re: Misje na polach

Post by Maikello »

Korzystasz z modów typu GrowthControl,sezony albo inne modyfikacje które mogą mieć wpływ na uprawy?
SuBer
Posts: 146
Joined: Fri May 05, 2017 9:03 pm

Re: Misje na polach

Post by SuBer »

Maikello wrote: Wed Dec 20, 2017 10:00 am Korzystasz z modów typu GrowthControl,sezony albo inne modyfikacje które mogą mieć wpływ na uprawy?
Nie posiadam takich modyfikacji.
Maikello
Posts: 379
Joined: Thu May 11, 2017 12:43 pm

Re: Misje na polach

Post by Maikello »

A możesz wkleić tutaj swój log?
viewtopic.php?f=827&t=88665
Post Reply