Pomoc w poprawce moda obciążnika fendt 2500kg

Maikerus
Posts: 100
Joined: Fri Apr 10, 2015 11:07 pm
Location: Poland

Pomoc w poprawce moda obciążnika fendt 2500kg

Post by Maikerus »

Witam. Pobrałem sobie ostatnio mod obciążnik fendt'owski 2,5 tonowy, który ma jednak chyba jakiś błąd związany z modelem kolizyjnym, ponieważ nie mogę nim tak jakby dojechać całkowicie do jakiejś przeszkody, oddziela jakaś niewidzialna bariera o szerokości kilkudziesięciu centymetrów. Otworzyłem sobie ten mod w giants editorze i oto efekt:
Image

Obciążnik wygląda jakby był zabudowany w jakimś boxie, który w grze jest niewidzialny, ale stanowi model kolizyjny. Oryginalne obciążniki z gry też są wymodelowane w taki sposób, ale tamte wielościany są jakby lepiej dopasowane, bardziej przylegają do kształtów tych oryginalnych obciążników. Wstawka obciążnika AGCO 2300 na dowód:
Image
Ten box wokół obciążnika na zdjęciu też wygląda na dosyć obszerny, ale w rzeczywistości, tj. w grze, nie jest aż tak źle- daje się nim niemal dotknąć przeszkody.

Moje pytanie i jednocześnie prośba o pomoc- czy ktoś mógłby się podjąć próby poprawy tego moda? Zależy mi na nim, bo lubię fendty i realizm w grze, a ich światła są tak usytuowane, że obciążniki z gry po podniesieniu zasłaniają reflektory ciągnika. Ten nie dość, że jest fendtowski,- "markowy", to jest też dosyć fajnie wymodelowany, odwzorowany i o teksturach niezłej jakości.
Link do moda: https://ls2017.com/farming-simulator-20 ... -v-1-1-mp/

Pozdrawiam :)