Pomocy szybko proszę pilne.

wadeg
Posts: 2
Joined: Thu Feb 01, 2018 7:05 pm

Pomocy szybko proszę pilne.

Post by wadeg »

Witam otóż zainstalowałem grę po jakimś czasie ją usunąłem nie uninstalowalem za pomoca uninstalatora tylko usunalem i teraz mam problem bo chce ja pobrac i wyskakuje to: https://imgur.com/sK7Siak
bigbastek
Posts: 82
Joined: Sun Dec 17, 2017 11:44 am

Re: Pomocy szybko proszę pilne.

Post by bigbastek »

Zainstaluj grę ponownie
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Pomocy szybko proszę pilne.

Post by iwan4672 »

Są dwie możliwości.
Pierwsza możliwość to usunięcie przez uninstallera.
Druga możliwość to usunięcie wpisów dotyczących gry w rejestrze systemowym. Ale uwaga, trzeba wiedzieć co się usuwa. Jak nie wiesz jak to zrobić, to lepiej się nie bierz za tą czynność, bo możesz zepsuć system.
wadeg
Posts: 2
Joined: Thu Feb 01, 2018 7:05 pm

Re: Pomocy szybko proszę pilne.

Post by wadeg »

ale chodzi oto ze usunalem do kosza ten uninstalator...
bigbastek
Posts: 82
Joined: Sun Dec 17, 2017 11:44 am

Re: Pomocy szybko proszę pilne.

Post by bigbastek »

Ten komunikat wyskakuje podczas próby ponownego zainstalowania gry???
Post tak chaotycznie napisany że niewiadomo o co chodzi.
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 936
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Pomocy szybko proszę pilne.

Post by Ziuta Modding »

Nagrzebałeś nieźle... Nie wiem po co usuwałeś do kosza pliki gry zamiast ją normalnie odinstalować... Teraz instalator gry znajduje w rejestrze systemu wpisy od gry z lokalizacją plików przez co uznaje że gra jest zainstalowana i można ją uruchomić, ale przy próbie uruchomienia nie znajduje potrzebnych plików. Musisz usunąć wpisy z rejestru albo przywrócić pliki i odinstalować poprawnie...
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Pomocy szybko proszę pilne.

Post by iwan4672 »

wadeg wrote: Fri Feb 02, 2018 2:37 pm ale chodzi oto ze usunalem do kosza ten uninstalator...
Pobierz ten darmowy program.
https://www.dobreprogramy.pl/IObit-Unin ... 25707.html
Teraz przeczytaj uważnie jak go zainstalować.
1). Uruchom program. Po uruchomieniu wybierz opcję Instalacja niestandardowa, i Instaluj.
2). Na następnej stronie program będzie proponował zainstalowanie dodatkowego programu Advanced SystemCare.
Nie zgadzaj się na to, zaznaczając opcję Nie, dziękuję.
3). Program się zainstaluje i będzie proponował prenumeratę, też nie wyraź zgody wybierając Nie, dziękuję.
Po uruchomieniu się program powinien wykryć instalację Farming Simulator 17 (pozostałe wpisy w rejestrze).
4). Zaznacz tą pozycję, i naciśnij na kosz po prawej stronie.
Oczywiście program wyświetli raport że nie odinstalował żadnych plików, ale usunął wpisy w rejestrze.
Po tym wszystkim powinieneś zainstalować grę.
I następnym razem usuwaj programy normalnym, lub systemowym deinstalatorem, tak jak napisał Ziuta Modding
Post Reply