Belowanie

robson87_21
Posts: 31
Joined: Thu Jan 29, 2015 6:46 pm

Belowanie

Post by robson87_21 »

Siemka. Mam male zapytanie. Czy ktos moze wie jak zrobic bele trawy w maszynie Goweil It Master. Za kazdym razem kiedy laduje trawe na podajnik to zaczyna mi robic kiszonke. Ja nie chce kiszonki tylko normalne bele trawy. Czy ktos moze mi pomoc???
bigbastek
Posts: 82
Joined: Sun Dec 17, 2017 11:44 am

Re: Belowanie

Post by bigbastek »

Mam to samo, teoretycznie klawisz "Z" powinien wyłączyć opcję owijania, ale coś jest skopane i nie działa :(
Ciekawe co będzie jak skończy się folia, zacznie robić zwykle bela czy się wyłączy hmmm...
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 912
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Belowanie

Post by Ziuta Modding »

Macie najnowszą wersję tego modu czy jeszcze wersję z Mod Contest??
User avatar
iwan4672
Posts: 492
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Belowanie

Post by iwan4672 »

Ziuta Modding wrote: Sat Feb 17, 2018 3:14 pm Macie najnowszą wersję tego modu czy jeszcze wersję z Mod Contest??
Ziuta, a jaka wersja jest najnowsza. Bo ja mam 1.2.0.0, i występuje ten sam problem.
bigbastek
Posts: 82
Joined: Sun Dec 17, 2017 11:44 am

Re: Belowanie

Post by bigbastek »

wersja 1.2.0.0 z MODHABa, sprawdzałem na nowym zapisie gry tylko z tym modem by wykluczyć wpływ innych modów, problem nadal występuje więc coś jest skopane w samym modzie :( w sumie to i tak robię owijane bele z sieczki z bezpośrednim rozładunkiem bel wprost pkt przyjmowania kiszonki w biogazowni ;) dobrze, że na Estancia Lapacho nie potrzeba wysoko wrzucać bel i kiszonki ;)
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 912
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Belowanie

Post by Ziuta Modding »

Sprawdziłem na GitHub i od 3 miesięcy brak jakiejkolwiek aktualizacji i 1.2.0.0 to najnowsza wersja, a owijanie trawy to zamierzony efekt, wyłączanie owijania działa tylko dla słomy i siana, wszystko pozostałe jest owijane automatycznie tylko po prostu nie chciało im się ukrywać tej opcji od wyłączania i raczej nie zamierzają tego zmieniać.
bigbastek
Posts: 82
Joined: Sun Dec 17, 2017 11:44 am

Re: Belowanie

Post by bigbastek »

Dzięki za info
Post Reply