Problem z grą

Borys Gameplay
Posts: 130
Joined: Fri Oct 21, 2016 7:54 pm

Problem z grą

Post by Borys Gameplay »

Mam problem porysowała mi się płyta z farmingiem na xbox one :sadnew: i moje pytanie brzmi: Czy jeśli kupię grę z dodatkiem na płycie który chciałem dokupić czyli platinum to moje zapisy zostaną usunięte? Czy będę musiał zacząć od nowa? Proszę o szybką odpowiedź
User avatar
iwan4672
Posts: 492
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Problem z grą

Post by iwan4672 »

Zapisy nie zostaną usunięte
Borys Gameplay
Posts: 130
Joined: Fri Oct 21, 2016 7:54 pm

Re: Problem z grą

Post by Borys Gameplay »

Dzięki a czy jest możliwość naprawienia jej tylko bez pasty do zębów albo miejsce regeneracji płyt blisko poznania jak nie to trudno ale jeszcze raz dzięki iwan4672
konopa11
Posts: 3
Joined: Wed Feb 28, 2018 8:27 pm

Re: Problem z grą

Post by konopa11 »

dzisiej kupilem gre przez internet po zainstalowaniu gry z orginalnym klucze licencyjnym odpalam gre kanonika ale tam gdzie wybieramy postac maszyzne lub kobiete niemoge zmienic nazwy ani kontynuowac gry nic sie nie dzieje prosze o pomoc dziekuje z gory
User avatar
iwan4672
Posts: 492
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Problem z grą

Post by iwan4672 »

konopa11 wrote: Wed Feb 28, 2018 8:36 pm dzisiej kupilem gre przez internet po zainstalowaniu gry z orginalnym klucze licencyjnym odpalam gre kanonika ale tam gdzie wybieramy postac maszyzne lub kobiete niemoge zmienic nazwy ani kontynuowac gry nic sie nie dzieje prosze o pomoc dziekuje z gory
Człowieku napisz po ludzku, żeby było wiadomo o co się rozchodzi. Teraz to wygląda tak, jak masło maślane
konopa11
Posts: 3
Joined: Wed Feb 28, 2018 8:27 pm

Re: Problem z grą

Post by konopa11 »

ok napisze ci wszystko pokolei rzebys zrozumial 1 odpalamy gre 2wybieramy kariera 3wybieramy zapis 4 wybieramy mape 5 wybieramy poziom gry latwy sredni trudny 6 wybieramy postac meszczyzne lub kobiete ok i tu zaczyna sie problem nie moge po wybraniu postaci niemoge kontynuowac gry pszyciskam na napis kontynui i nic sie nie dzieie pszypomina gra jest sciagnieta ze strony GIANTS zaplacona i mam klucz licencyiny a gra jest odpalana poraz pierwszy
User avatar
iwan4672
Posts: 492
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Problem z grą

Post by iwan4672 »

Po wybraniu postaci (kobieta, mężczyzna) musisz podać nazwę postaci.
Kliknij lewym klawiszem myszki nad przyciskiem Zmień nazwę. Klikaj dotąd aż pokaże się kursor. Napisz nazwę postaci jaką chcesz, naciśnij przycisk Zmień nazwę i dopiero naciśnij przycisk Kontynuuj

A tak przy okazji. Z pisownią polską to tobie nie po drodze. :blushnew:
konopa11
Posts: 3
Joined: Wed Feb 28, 2018 8:27 pm

Re: Problem z grą

Post by konopa11 »

wasz racje mieszkam 35 lat za granica i tak to jest jak sie nie urzywa polskiego jezyka DZIEKUJE ZA POMOC
Post Reply