Battle traktor nie działa

Ramzes232
Posts: 3
Joined: Thu Feb 22, 2018 10:00 pm

Battle traktor nie działa

Post by Ramzes232 »

Witam jak w temacie i nie tylko ten mod z pięciu wrzuconych działają tylko dwa ma ktoś pomysł co zrobić bo podoba mi się ten traktor
bigbastek
Posts: 82
Joined: Sun Dec 17, 2017 11:44 am

Re: Battle traktor nie działa

Post by bigbastek »

Czy te modyfikacje są widoczne przed uruchomieniem zapisu gry na liście modów??
Czasami paczki modów składają się z kilku modyfikacji i są wspólnie skompresowane do formatu .zip i zazwyczaj wtedy w nazwie modyfikacji dopisane jest unzip lub unzipme itp wtedy musisz rozpakować ten wspólny skompresowany folder i przekopiować modyfikacje do swojego folderu z modami.
Ramzes232
Posts: 3
Joined: Thu Feb 22, 2018 10:00 pm

Re: Battle traktor nie działa

Post by Ramzes232 »

Nie są dodatkowo spakowane, ale chyba wiem jaki powód może być tego, porostu nie wszystkie mody chodzą z moją wersją gry a nie mogę jej zaktualizować
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Battle traktor nie działa

Post by iwan4672 »

Ramzes232 wrote: Fri Feb 23, 2018 3:52 pm Nie są dodatkowo spakowane, ale chyba wiem jaki powód może być tego, porostu nie wszystkie mody chodzą z moją wersją gry a nie mogę jej zaktualizować
Kup sobie oryginał, a będzie po kłopocie.
Ramzes232
Posts: 3
Joined: Thu Feb 22, 2018 10:00 pm

Re: Battle traktor nie działa

Post by Ramzes232 »

Miałem oryginał tylko zaginął podczas przeprowadzki, i kumpel mi skopiowal od siebie tylko nie wiem jak to zrobił bo nie musiałem instalować tylko wrzuciłem na kompa i działa nawet klucza nie woła. Drugi raz nie będę inwestowal w to samo poczekam na fs19
Post Reply