Problem z praso-owijarką Khun FBP 3135

Katuri
Posts: 15
Joined: Thu May 11, 2017 10:58 pm

Problem z praso-owijarką Khun FBP 3135

Post by Katuri »

Witam.
Mam dziwny problem z prasą Khun FBP 3135. Problem polega na tym, że niezależnie czy od razu po koszeniu trawy, czy też po zebraniu zgrabiarką, prasa nie pobiera całej trawy, zostaje bardzo dużo na polu/podłożu tak jak by nie mogła łapać wszystkiego przez co muszę przejeżdżać po dwa razy w tym samym miejscu by zebrała resztę, ale i tak coś zostawia, zmniejszanie prędkości też nic nie dawało i zbierało tak samo. Pomyślałem więc, że może być to problem modyfikacji, wyłączyłem wszystkie, wczytałem save i dalej to samo, problem natomiast znikał jak rozpocząłem nową grę na innym zapisie, wtedy prasa działała normalnie a wszystkie mody miałem włączone. Problem na prawdopodobnie zepsutym save dotyczył się tylko tego konkretnego modelu, reszta pras działała bez zarzutów. Czy da się jakoś to naprawić, czy muszę od nowa zaczynać grę?
bigbastek
Posts: 82
Joined: Sun Dec 17, 2017 11:44 am

Re: Problem z praso-owijarką Khun FBP 3135

Post by bigbastek »

Spróbuj sprzedać maszynę, zapisać grę a następnie zakupić ponownie. Można też na początek zresetować maszynę. Takie zabiegi czasami pomagają przy niektórych "dziwnych" zachowaniach maszyn.
Katuri
Posts: 15
Joined: Thu May 11, 2017 10:58 pm

Re: Problem z praso-owijarką Khun FBP 3135

Post by Katuri »

bigbastek wrote: Wed Feb 28, 2018 2:13 pm Spróbuj sprzedać maszynę, zapisać grę a następnie zakupić ponownie. Można też na początek zresetować maszynę. Takie zabiegi czasami pomagają przy niektórych "dziwnych" zachowaniach maszyn.
Niestety nie działa :/

EDIT: Odkryłem w czym problem. Problem powodowały mody na ciągniki Fend autorstwa CMT. Po podczepieniu do oryginalnych maszyn z gry prasa zbierała normalnie, ale po podczepieniu pod któryś z Fendów Vario 800 lub 900 vario favorit prasa nie zgarniała całej trawy.
Temat do zamknięcia, przepraszam za zaśmiecanie forum.
Post Reply