Problem z MultiPlayer FS17

PaluchZMTA
Posts: 2
Joined: Tue Mar 27, 2018 10:51 pm

Problem z MultiPlayer FS17

Post by PaluchZMTA »

Witam, mam otóż taki problem, że chciałem kilka miesięcy pograć z kolegą na Multiplayer w Farming Simulator 17, niestety nie pograliśmy z powodu komunikatu ,,Nie udało się nawiązać połączenia z grą wieloosobową". Szukaliśmy po forach jak to naprawić, lecz niestety bez skutecznie. Dzisiaj zainstalowałem jeszcze raz grę i chciałem wejść do kogoś na serwer. Ale znowu ten komunikat... Próbowałem wszystkiego co się udało. Jedynie nie sprawdziłem UPnP, ale ja nie chcę grzebać przy internecie, bo jeszcze coś popsuję. I w ogóle jak chciałem grać z kolegą to na żadnym z nie wiem jak to nazwać, kontynentów? Żaden ,,kontynent" nie chciał działać i wywalał ten głupi komunikat. Lecz dzisiaj mogłem wejść na wszystkie serwery kontynentów, prócz Europy Kontynentalnej. I mnie to najbardziej zabolało, ponieważ na Europie jest najwięcej serwerów. Nie wiem co mam zrobić.


(próbowałem z zaporą systemu) (windows 10) (wersja pudełkowa)
PaluchZMTA
Posts: 2
Joined: Tue Mar 27, 2018 10:51 pm

Re: Problem z MultiPlayer FS17

Post by PaluchZMTA »

In English :d
Hello, I have such a problem that I wanted to play a few months with a friend at Multiplayer in Farming Simulator 17, unfortunately we did not pogrogue because of the message "We could not connect to the multiplayer game." We were looking through the forums how to fix it, but unfortunately without Today I installed the game again and wanted to enter someone on the server.But again this message ... I tried everything that worked, I just did not check the UPnP, but I do not want to bury the Internet, because I still spoil something. To play with a friend, I do not know what to call it, continents, no continent wanted to act and dumped this stupid message. But today I was able to enter all continental servers, except for Continental Europe. And that hurts me the most because Europe has the most servers. I do not know what to do.


(I tried with the system firewall) (windows 10) (box version)

Translate Google ;d
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 912
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Problem z MultiPlayer FS17

Post by Ziuta Modding »

No właśnie to czego nie sprawdziłeś ma za zadanie wyeliminować ten problem. Jakbyś poszukał w necie co to jest do byś się dowiedział że służy to do automatycznego przekierowania portów (bo to one są blokowane przez co pojawia się ten komunikat), ale żeby ta opcja działała w grze to musi też być włączona w routerze (o ile ją w ogóle ma). Jeśli router nie ma takiej opcji trzeba ręcznie przekierować port gry (jak to zrobić to musisz szukać w necie bo każdy router ma to inaczej zrobione), musicie to oczywiście zrobić obaj.
Post Reply