Przycinające się pojazdy?

PatricKChudY
Posts: 3
Joined: Tue Jan 31, 2017 5:20 pm

Przycinające się pojazdy?

Post by PatricKChudY »

Witam.
od jakiegoś czasu zauważyłem że pojazdy zwalniają, i rosną im obroty. Nawet jadąc Fendt'em Vario 939 Vario Bb razem ze zgrabiarką (2 gwiazdy, KUHN, orginalna) prędkość robocza jest normalnie 19 a on jedzie od nawer 11 do 14, obroty cały czas duże, i prędkość cały czas skacze. Zauważyłem też że gdy zatrudnię pracownika, to wszystko jest w normie, obroty niskie i stała prędkość, ale klawiatura jest w pełni sprawna, bo jak nawet włączę tempomat to i tak prędkość skacze :hmm: :hmm: :hmm: . Jak ktoś wie co może powodować taki błąd to proszę o odpowiedź :gamer: :this: . mam dość dużo modów, ale wszystko działało na starym pc.
PC:
Intel Core i5-8400 (jak na razie brak karty graficznej, ale gra radzi sobie na ustawieniach wysokich lekko ponad 60 FPS przy 65-73 stopniach.)
MSI Z370 Gaming PLUS
beQuiet System Power B8 550W BULK
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x4gb 3000mHz CL16
TOSZYBA P300
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 912
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Przycinające się pojazdy?

Post by Ziuta Modding »

Masz tyle modów że nawet nie wiesz że masz mod na skrzynię biegów najwyraźniej... I nie jest to błąd a prawidłowe zachowanie skrzyni CVT..
PatricKChudY
Posts: 3
Joined: Tue Jan 31, 2017 5:20 pm

Re: Przycinające się pojazdy?

Post by PatricKChudY »

a jak się to nazywa ??? nie czasem Gearbox AddOn ??? to tego na pewno nie mam, bo sprawdzałem ;) to nie od tego
PatricKChudY
Posts: 3
Joined: Tue Jan 31, 2017 5:20 pm

Re: Przycinające się pojazdy?

Post by PatricKChudY »

rozumie ktoś coś z tego ???
log.txt
(153.22 KiB) Downloaded 92 times
Maikello
Posts: 379
Joined: Thu May 11, 2017 12:43 pm

Re: Przycinające się pojazdy?

Post by Maikello »

Ok a więc:
-FS17_FuelUsageDisplay (moim zdaniem to jest przyczyną ale mogę się mylić)
-FS17_Ground_Modification to "dziwny mod", tworzy plik z ustawieniami i z tego co pamiętam to przypisuje je do mapy a Ty masz kilka map w folderze. Ale szczegóły o tym modzie znajdziesz na angielsko-języcznym forum
Post Reply