Problem z Grafika

keniger4
Posts: 15
Joined: Mon Jun 04, 2018 3:47 pm

Problem z Grafika

Post by keniger4 »

Witam wszystkich serdecznie mam problem z ustawieniami graficznymi w fs17 problem brzmi.

Od jakiegos czasu nie grałem w fs poniewaz miałem inne obowiazki niz siedzenie na PC i jakos dwa dni temu chciiałem sobie pograc lecz gra nie oodpala wiec zrobiłem reinstal i gra uruchomiła sie normalnie i były usstawienie Srednie grafiki noi chciałem prtzestawic na wysokie tak jak zawsze miałem lecz po zapisie zmian gra sie zacina lub odpala na nowo lecz przy wyczytywaniu gry robi sie pasek poziomy i gra sie zawiesza i mam tak cały czas gdzie mam szukac winy ???? prosze o pomoc
MOJ PC:
procesor AMD Athlon X4 835 Quad core processor 3.50GHz.
RAM 8GB
Karta graficzna Radeon RX550 series 4GB
dysk 1T
bigbastek
Posts: 82
Joined: Sun Dec 17, 2017 11:44 am

Re: Problem z Grafika

Post by bigbastek »

Prawdopodobnie jest to spowodowane łatkami do systemu które miały ochronę komputera przed lukami w procesorach ( Meltdown i Spectre )
Ja od czasu pojawienia się owych łatek do systemu też mogę grać tylko na średnich ustawieniach :(
keniger4
Posts: 15
Joined: Mon Jun 04, 2018 3:47 pm

Re: Problem z Grafika

Post by keniger4 »

wiec nie da sie nic z Tym zrobic procz formata ?
keniger4
Posts: 15
Joined: Mon Jun 04, 2018 3:47 pm

Re: Problem z Grafika

Post by keniger4 »

udało mi sie uruchomic gre przez wejscie w folder z gra i x86 nastepnie FarmingSimulator2017Game i gra uruchomiła na bardzo wysokich mysle ze wystarczy pozniej zrobie formata i nie bede aktualizował systemu dziekuje za odpowiedz pozdrawiam :)
bigbastek
Posts: 82
Joined: Sun Dec 17, 2017 11:44 am

Re: Problem z Grafika

Post by bigbastek »

Na takie coś nie wpadłem, sprawdzę w domu na ile to odmieni jakość gry, podobno te aktualizacje nie miały spowolnić gier ale .... jakoś tak się stało że mój poczciwy "kalkulator" przestał z dnia na dzień grać na wysokich parametrach.
Może 32 bitowe odpalenie to zmieni :)

edit:
Pomogło mi .... zainstalowanie nowych sterowników do karty graficznej, widocznie aktualizacje windowsa nie mogły dobrze współpracować z starym sterownikiem, "kalkulator" znów działa pełną parą ;)
keniger4
Posts: 15
Joined: Mon Jun 04, 2018 3:47 pm

Re: Problem z Grafika

Post by keniger4 »

ciesze sie ze ja moiglem pomoc heh :) ale jest jeden poroblem przy takich parametrach co posiadam gra na wysokich sie tnie ;/// a tak wcale nie było.. sterowniki zaktualizowane grafika wyglada jak kratkowana nie rozumiem... moze cos ktos na ten tema t? jakie ustawienia graficzne zastosowac dla wydajnosci i dla pieknosci ?
SuBer
Posts: 146
Joined: Fri May 05, 2017 9:03 pm

Re: Problem z Grafika

Post by SuBer »

Dla wydajności przy używaniu dużej ilości modów pomaga wyłączenie wszelakich opcji związanych z cieniami ale z drugiej strony nie wygląda to jakoś super :/
keniger4
Posts: 15
Joined: Mon Jun 04, 2018 3:47 pm

Re: Problem z Grafika

Post by keniger4 »

kurcze obecnie gram na góralach v5 i sie troche tnie i to nie powiem wkurza ;////
SuBer
Posts: 146
Joined: Fri May 05, 2017 9:03 pm

Re: Problem z Grafika

Post by SuBer »

keniger4 wrote: Wed Jun 06, 2018 8:38 pm kurcze obecnie gram na góralach v5 i sie troche tnie i to nie powiem wkurza ;////
Cóż taki silnik gry nic na to nie poradzimy. Można tylko liczyć na poprawę w fs19 :)
Post Reply