Problem z mapą Sosnówka pach 1.4.4

Barkasso
Posts: 4
Joined: Fri Jul 06, 2018 1:21 pm

Problem z mapą Sosnówka pach 1.4.4

Post by Barkasso »

Witam mam problem z mapą sosnówka po update do wersji 1.4.4 2 skupy nie działają (Firma Transportowa , Młyn) Mogę normalnie wysypywać ziarno do tych skupów lecz ziarno ubywa a kasy nie przybywa wie ktos o co chodzi .Proszę o pomoc pozdrawiam :hi:
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Problem z mapą Sosnówka pach 1.4.4

Post by iwan4672 »

Gra w wersji 1.4.4. Czemu nie zaktualizujesz do wersji 1.5.3. Czyżby pirat?. Jeżeli tak, to nie oczekuj na tym forum pomocy.
Barkasso
Posts: 4
Joined: Fri Jul 06, 2018 1:21 pm

Re: Problem z mapą Sosnówka pach 1.4.4

Post by Barkasso »

Dostałem propozycje wchodząc do zakładki modyfikacje aby zaktualizować do nowszej wersji (1.4.4) nie wiedziałem że jest nowsza wersja liczyłem na to że gra sama wybierze najnowszą aktualizacje dziękuje za informacje dam znać czy aktualizacja naprawiła problem pozdrawiam :hi:

PS. Mam orginał w pudełku proszę nie osądzać :)
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Problem z mapą Sosnówka pach 1.4.4

Post by iwan4672 »

Barkasso wrote: Fri Jul 06, 2018 1:56 pm Dostałem propozycje wchodząc do zakładki modyfikacje aby zaktualizować do nowszej wersji (1.4.4) nie wiedziałem że jest nowsza wersja liczyłem na to że gra sama wybierze najnowszą aktualizacje dziękuje za informacje dam znać czy aktualizacja naprawiła problem pozdrawiam :hi:

PS. Mam orginał w pudełku proszę nie osądzać :)
Wcale nie osądzam. Wyraźnie zadałem pytanie, a nie stwierdzenie o piracie.
Barkasso
Posts: 4
Joined: Fri Jul 06, 2018 1:21 pm

Re: Problem z mapą Sosnówka pach 1.4.4

Post by Barkasso »

Niestety aktualizacja nic nie dała nadal (Młyn oraz Firma transportowa) nie działają nawet p aktualizacji proszę o pomoc nie mam pomysłu jak by to naprawić
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Problem z mapą Sosnówka pach 1.4.4

Post by iwan4672 »

Sprawa wygląda w następująco.
W młynie, firmie transportowej, po wysypaniu płodów rolnych dodatkowo trzeba wysłać skład pociągu. Tak samo i w składzie drewna. Po wysłaniu pociągu po jakimś czasie kasa przybywa. Jest jeszcze drugi skład drewna, gdzie wrzuca się kłody do wody. Pociąg wysyła się po pociągnięciu za dźwignię obok miejsca gdzie się wysypuje. Jeżeli grałeś w FS15 (skład drewna), to powinieneś wiedzieć jak to się robi.
Barkasso
Posts: 4
Joined: Fri Jul 06, 2018 1:21 pm

Re: Problem z mapą Sosnówka pach 1.4.4

Post by Barkasso »

iwan4672 wrote: Fri Jul 06, 2018 5:06 pm Sprawa wygląda w następująco.
W młynie, firmie transportowej, po wysypaniu płodów rolnych dodatkowo trzeba wysłać skład pociągu. Tak samo i w składzie drewna. Po wysłaniu pociągu po jakimś czasie kasa przybywa. Jest jeszcze drugi skład drewna, gdzie wrzuca się kłody do wody. Pociąg wysyła się po pociągnięciu za dźwignię obok miejsca gdzie się wysypuje. Jeżeli grałeś w FS15 (skład drewna), to powinieneś wiedzieć jak to się robi.
Wielkie dzięki za pomoc i za cierpliwosć faktycznie trzeba wysłać pociąg i po sprawie. Dzięki za pomoc kolego :hi: :gamer:
Post Reply