Problem z TipCol Giants Editor

KacPro
Posts: 9
Joined: Sat Jun 24, 2017 11:51 am

Problem z TipCol Giants Editor

Post by KacPro »

Witam, wie ktoś jak można dodać TipCol do mapy ? Wszystkie pliki z nim związane są w plikach mapy, a w Giants editorze jest tylko infolayer do robienia pastwisk. Usunąłem pliki od niego w folderze map01 próbując rozwiązać problem z brakiem możliwości wysypywania materiałów, myśląc, że to rozwiąże problem, nie zadziałało i znowu go dodałem.
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 948
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Problem z TipCol Giants Editor

Post by Ziuta Modding »

Maska "tipColi" powinna być domyślnie do wyboru na liście w GE, jeśli nie masz to chyba jakaś mapa konwertowana z poprzedniej odsłony gry, a w takim przypadku ktoś popełnił błąd i zamiast użyć i3d z mapki FS17 przerzucił stare które nie ma odpowiednich linijek.
KacPro
Posts: 9
Joined: Sat Jun 24, 2017 11:51 am

Re: Problem z TipCol Giants Editor

Post by KacPro »

No właśnie jej nie ma i jest to moja wina. Podobno jest jakiś sposób na dodanie.
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 948
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Problem z TipCol Giants Editor

Post by Ziuta Modding »

No jest taka możliwość, ale sądząc po tym że nie masz tego to też nie będziesz miał połowy innych potrzebnych rzeczy i będzie to wychodziło z późniejszą edycją/grą na tej mapie. Tak więc lepiej przenieść kształt terenu, pola i uprawy na nich oraz wyexportowane budynki na I3D z mapki z FS17 i usuń z niej oryginalne, niepotrzebne budynki a zaimportuj swoje.
KacPro
Posts: 9
Joined: Sat Jun 24, 2017 11:51 am

Re: Problem z TipCol Giants Editor

Post by KacPro »

Ok, dzięki za pomoc w rozwikłaniu problemu.
Post Reply