xbox one vs PC

Switala18
Posts: 3
Joined: Sat Dec 31, 2016 3:52 pm

xbox one vs PC

Post by Switala18 »

Witam
Przymierzam sie do FS17 lub 19. Zastanawiam sie na platformą. Mam z tym związanych kilka pytań:
1
Gra multiplayer - gdzie bez problemu można pograć gdzie jest więcej użytkowników pc vs xbox oczywiście Pl
2
Czy są duże różnice w grafice przy minimalnych wymaganiach na pc vs xbox one
3
Mody - jak z dostępnością wiem że na pc jest mnóstwo za free a w xbox czy trzeba za mody płacić
4
Jaką wy byście wybrali platformę.

Dodam że wcześniej grałem w FS15 na xbox360 i było fajnie ale niestety bez multi.

Za pomoc z góry dziękuję
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: xbox one vs PC

Post by iwan4672 »

Ja zdecydowanie wybrałbym na PC. Osobiście tak robię. Nie wiem jak na Xboxie jest z grafiką, ale wiem że zdecydowanie jest więcej modów na PC, niż na Xbox. Każdy mod posiadający skrypty nie pokaże się na żadnej konsoli. Co do płatności, to tylko płaci się za DLC. Za mody tworzone przez moderów się nie płaci.
Switala18
Posts: 3
Joined: Sat Dec 31, 2016 3:52 pm

Re: xbox one vs PC

Post by Switala18 »

A co z graczami na multi gdzie jest więcej bądź czy ewentualnie można grać pc z xbox
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 935
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: xbox one vs PC

Post by Ziuta Modding »

1. Na pewno więcej jest na PC bo na tej platformie pojawiła się ta gra na początku, ale z roku na rok coraz więcej pojawia się na konsolach (głównie nowi gracze). A i nie ma możliwości gry multiplatformowej (jedynie PC-PC, XBOX-XBOX, PS4-PS4).
2. W grafice nie, ale wersje konsolowe mają wiele ograniczeń np. ilość pojazdów i maszyn kupionych, ilość zrobionych bel i jeszcze inne tego typu rzeczy.
3. Na konsolach jest o wiele mniej modów, ale jedyna zaleta jest taka że te mody są przetestowane w 100% przez Giantsa i wiesz że będą działały poprawnie a nie jak na PC pobrane z różnych źródeł.
4. Ja PC nigdy nie zmieniłbym na konsolę.
Mateusz21
Posts: 1
Joined: Mon Aug 17, 2020 2:37 pm

Re: xbox one vs PC

Post by Mateusz21 »

Dokładnie pytanie czy to kiedyś się zmieni te ograniczenia pojazdów
lasopaf
Posts: 1
Joined: Thu Oct 29, 2020 12:28 pm

Re: xbox one vs PC

Post by lasopaf »

ie wiem jak na Xboxie jest z grafiką, ale wiem że zdecydowanie jest więcej modów na PC, niż na Xbox. Więc zdecydowanie PC
Post Reply