Automatyczne wyłączanie się silnika po odejściu na odległość.

xSpajki
Posts: 9
Joined: Tue Oct 16, 2018 5:21 pm

Automatyczne wyłączanie się silnika po odejściu na odległość.

Post by xSpajki »

Witam, mam pytanie. Czy istnieje modyfikacja, która pozwala na to aby silnik np. w ciągniku pracował cały czas? Oczywiście w opcjach gry posiadam wyłączoną opcje automatycznego rozruchu silnika. Modyfikacja StartMeUp nie działa w ten sposób. Albo jest ktoś kto wie jak to zmienić w plikach gry? Żeby silnik pojazdu sam się nie wyłączał.
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Automatyczne wyłączanie się silnika po odejściu na odległość.

Post by iwan4672 »

Oczywiście że jest. Ta modyfikacja nazywa się driveControl.

Chociaż sprawdziłem StarMeUp 2.0.0.2, to też działa. Ustawiasz Prawym Altem i klawiszem M
xSpajki
Posts: 9
Joined: Tue Oct 16, 2018 5:21 pm

Re: Automatyczne wyłączanie się silnika po odejściu na odległość.

Post by xSpajki »

Owszem działa ale po dłuższej chwili silnik w oddalonym pojeździe gaśnie.

Znalazłem inny patent na rozwiązanie problemu xD ale dzięki za próbę pomocy :)
SPLESHER
Posts: 35
Joined: Wed Jul 22, 2015 2:58 pm

Re: Automatyczne wyłączanie się silnika po odejściu na odległość.

Post by SPLESHER »

Podziel sie rozwiazaniem
xSpajki
Posts: 9
Joined: Tue Oct 16, 2018 5:21 pm

Re: Automatyczne wyłączanie się silnika po odejściu na odległość.

Post by xSpajki »

Produkuję kiszonkę z trawy za pomocą modyfikacji Goweil LT Master. Jak wiadomo modyfikacja ta do pracy potrzebuje stale uruchomionego ciągnika. Dowożąc trawę na dwa zestawy na zmianę po oddaleniu się na jakąś odległość ciągnik napędzający owijarkę Goweil gasł. Po godzinach szukania pomocy w necie wpadłem na pomysł aby użyć do tego modyfikacji Follow Me. Czyli przed ciągnikiem z owijarką postawiłem inny pojazd i połączyłem je za pomocą tej modyfikacji tak żeby ten drugi podążał za pierwszym. Jak wiadomo pierwszy stoi w miejscu a pracownik w ciągniku oczekuje na ruch przez co nie gaśnie silnik i owijarka pracuje cały czas. Mam nadzieję że komuś też pomoże ten sposób :)
Post Reply