mody

lolek2609
Posts: 1
Joined: Fri Nov 09, 2018 7:57 pm

mody

Post by lolek2609 »

Witam,zauważyłem ostatnio że w modzie "Tatra agro pack" koła są ustawione do drogi czy to normalne? druga sprawa w niektórych modach światła ostrzegawcze mi świecą non stop,sprawdzałem osobno bez innych modów i dalej to samo ;/ gra oryginał,raz już przeinstalowałem nic to nie dało.
User avatar
dvapsy
GIANTS Software | QA Analyst
Posts: 101
Joined: Mon Apr 03, 2017 11:32 am

Re: mody

Post by dvapsy »

Mody nie są częścią gry Farming Simulator i pochodzą od różnych autorów. Błąd o którym piszesz jest najpewniej spowodowany tym, że brakuje dodatkowo moda na dodatkowe animowane światła. To z jakiego konkretnie moda brakuje powinno być napisane gdzieś w readme modów gdzie światła nie działają. Po trzecie radzimy korzystać tylko z oficjalnego ModHuba Farming Simulator z poziomu gry i na naszej stronie - pobierając mody stamtąd mamy pewność, że w wiekszosci będą działać i nie zepsują nam gry.

Pozdrawiam.
How to post a log file | How to upload images
MichalM
Posts: 3
Joined: Fri Jan 11, 2019 12:23 pm

Re: mody

Post by MichalM »

Na oficjalnej stronie są pokazane mody a na ps4 nie ma ich wszystkich
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 912
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: mody

Post by Ziuta Modding »

MichalM wrote: Fri Jan 11, 2019 2:00 pm Na oficjalnej stronie są pokazane mody a na ps4 nie ma ich wszystkich
Konsole mają bardzo rygorystyczne wymagania i tylko niektóre mody mogą się pojawić na nich po dokładniejszym przetestowaniu ich przez pracowników Giantsa.
Post Reply