Problemy z grą Multiplayer

raidenxrage
Posts: 1
Joined: Thu Apr 23, 2020 10:28 pm

Problemy z grą Multiplayer

Post by raidenxrage »

Witam,

zaznaczam że jestem już trochę poirytowany sytuacją w grze wszystkim znaną, czyli: "Nie udało się nawiązać połączenia z grą wieloosobową". Czy jest szansa, że kiedykolwiek zostanie to naprawione? Od razu mówię: Połączenie przez hamachi odpada, ponieważ owszem dołącza się na serwer, ale dosłownie za chwile wyrzuca z niego, i tak za każdym razem, opcja UPnP (zmiana jej) nie pomaga, przekierowywanie portów w routerze, również nie pomaga, na serwerze dedykowanym nie da się grać z kolegą ponieważ są mocne przycinki gry i skacze ping (w innych grach ten ping jest na bardzo dobrym poziomie i takich skoków nie ma). Czy ktokolwiek jest w stanie wyjaśnić mi co jest z tą grą nie tak, że jest tak wiele problemów z multiplayer? Bo albo trzeba mieć internet z kosmosu (a nie każdy ma możliwość mieć internet 100mb/s), albo masę szczęścia żeby udało się w ogóle zagrać z innymi graczami. Ostatnia sprawa, to nie jest wina ilości i jakości modów na serwerze, ponieważ czy z modami czy bez modów, czy na nowym save, czy na starym, nie ma różnicy w tym czy multiplayer działa czy nie.

To że wersja gry jest już 3-letnia nie oznacza że trzeba FS'a 17 olewać. Ktoś to naprawi w końcu? Czy będziemy szukać całymi godzinami w internecie opcji na rozwiązanie błędu, które i tak nie pomagają ???
ciapek c-330
Posts: 43
Joined: Thu Apr 30, 2020 5:08 pm

Re: Problemy z grą Multiplayer

Post by ciapek c-330 »

A się zgadzają wszystkie hasła itd.
ciapek c-330
Posts: 43
Joined: Thu Apr 30, 2020 5:08 pm

Re: Problemy z grą Multiplayer

Post by ciapek c-330 »

Znaczy też miałem kłopoty z fs 19 w tej kwestii, ale to zwykle wyrzucało z gry dlatego, że było mocne lagi i ms szalały, może to to?
Post Reply