FS17 Complete Edition - jak doinstalować dodatke Big Bud, Ropa, Kuhn

stingray_1981
Posts: 2
Joined: Wed Jun 17, 2020 4:25 pm

FS17 Complete Edition - jak doinstalować dodatke Big Bud, Ropa, Kuhn

Post by stingray_1981 »

Witam.

Mam dziwny problem z zainstalowaniem gry, a konkretnie dodatku. Ale po kolei.

Z rok temu (albo i lepiej) kupiłem sobie FS17 Complete Edition. W pudełku mam 3 płyty, instrukcję i ulotkę do dodatku Big Bud, Ropa, Kuhn. Zainstalowałem grę i grałem sobie radośnie, aż nie naszła mnie ochota na wypróbowanie dodatku. No i tu odbijam się od ściany. Mam Podstawkę zaktualizowaną do wersji Platinum Edition (1.5.3.1). Jest to wymagane do zainstalowania dodatku (Expansion 2 - tak jest nazwana płyta). Wkładam płytę z dodatkiem uruchamiam instalator i wyskakuje mi okienko aby podać klucz. Spisuje klucz z karty, z miejsca które jest opisane jako "klucz do dodatku". Jest to 25 znakowy klucz oddzielony myślnikami co 5 znaków. Po wpisaniu klucza nie aktywuje mi się w ogóle przycisk "Aktywuj". W pudełku mam w sumie 3 klucze. Klucz do Farming Simulator 17, Farming Simulator 17 dodatek platynowy i na oddzielnej ulotce. Nie wiem czy coś robię źle, czy nie zachowałem kolejności instalacji. Miał może ktoś podobny problem? Jest jakieś rozwiązanie, czy tylko kontakt z infolinią?

Oczywiście nie muszę dodawać że gra była kupiona oryginalna.

Pozdrawiam
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: FS17 Complete Edition - jak doinstalować dodatke Big Bud, Ropa, Kuhn

Post by iwan4672 »

Musisz źle wpisywać klucz. Możesz mylić 0 (cyfra zero} z literą O. lub Y z V. Klucz na pewno jest prawidłowy. Kolejność instalowania to FS 17 - FS 17 Platinum, i na końcu dodatek expansion.
stingray_1981
Posts: 2
Joined: Wed Jun 17, 2020 4:25 pm

Re: FS17 Complete Edition - jak doinstalować dodatke Big Bud, Ropa, Kuhn

Post by stingray_1981 »

Sprawdziłem jeszcze raz. Klucz na 100% wpisuje poprawny. Poza tym jest bardzo wyraźnie wydrukowany i nie ma mowy o pomyłce. Znaków mylących (jak przytoczone 0 i O, Y i V) nie mam w kluczu, więc raczej problem leży gdzie indziej (błędnie wydrukowany klucz?). Najgorsze jest to że dzwonienie na infolinię jest bezcelowe chyba, bo nikt nie odbiera. Po formułce witamy, proszę czekać na zgłoszenie usłyszałem tylko "wiadomość skasowana, do widzenia". Podejrzewam że klucza chyba nie da się odzyskać/zweryfikować.
ScoobyWr
Posts: 1
Joined: Sun Apr 10, 2022 4:32 pm

Re: FS17 Complete Edition - jak doinstalować dodatke Big Bud, Ropa, Kuhn

Post by ScoobyWr »

Witam.

Mam podobny problem, jakieś inne propozycje jego rozwiązania poza weryfikacją klucza?
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 936
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: FS17 Complete Edition - jak doinstalować dodatke Big Bud, Ropa, Kuhn

Post by Ziuta Modding »

Kontakt z supportem to najlepiej przez formularz na stronie, ale z tego co pamiętam były błędnie drukowane klucze w takim sensie że pod dopiskiem "dodatek" był klucz gry i odwrotnie, dlatego większości nie działało bo wpisywali klucz gry a nie dodatku, sprawdź drugi klucz czy zadziała.
Post Reply