System nawożenia a siewnik

criss20ster
Posts: 277
Joined: Tue Feb 07, 2012 8:17 pm

System nawożenia a siewnik

Post by criss20ster »

Witam. Mam do Was takie pytanko może ktoś już przerabiał ten temat. Powiedzcie mi czy jak użyje siewnika tej marki vaderstad czy jakoś tak ten co ma możliwość kultywatorowania i siania to czy gra zachowa ten system (pług+kultywator+sianie+3x nawożenie ) oczywiście pług wiem że po 3 zbiorach.
User avatar
TomaszSkcePL
Posts: 23
Joined: Thu Oct 27, 2016 12:57 pm

Re: System nawożenia a siewnik

Post by TomaszSkcePL »

jak masz ustawione nawożenie na raz ( na łatwym to domyślnie jest ) to wtedy tak, a orka okresowo więc wszystko będzie tak jak być powinno.
criss20ster
Posts: 277
Joined: Tue Feb 07, 2012 8:17 pm

Re: System nawożenia a siewnik

Post by criss20ster »

TomaszSkcePL wrote:jak masz ustawione nawożenie na raz ( na łatwym to domyślnie jest ) to wtedy tak, a orka okresowo więc wszystko będzie tak jak być powinno.

Ok dzięki zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Ale jak mówisz tak to powinno być ok. Pozdrawiam
User avatar
TomaszSkcePL
Posts: 23
Joined: Thu Oct 27, 2016 12:57 pm

Re: System nawożenia a siewnik

Post by TomaszSkcePL »

ja tak robiłem na łatwym poziomie i normalnie działało .
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 950
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: System nawożenia a siewnik

Post by Ziuta Modding »

Siewnik teoretycznie ma kultywator, ale w grze działa to inaczej. Ma on po prostu ustawioną możliwość siewu bezpośredniego przez co możesz wjechać od razu na ściernisko czy zaorane pole i siać, z racji że kultywacja nic nie wnosi do systemu gleby można to tak pominąć.
User avatar
TomaszSkcePL
Posts: 23
Joined: Thu Oct 27, 2016 12:57 pm

Re: System nawożenia a siewnik

Post by TomaszSkcePL »

no tak, głownie chodzi o okresową orkę i nawożenie. dla mnie osobiście duże ułatwienie jak mam siewnik i kultywator :)
Post Reply