FS 17 - ludzie poruszają się jak zombie - lunatycy

MarcinPB
Posts: 2
Joined: Tue Nov 01, 2016 2:16 pm

FS 17 - ludzie poruszają się jak zombie - lunatycy

Post by MarcinPB »

Witam. Tego jeszcze nie było chyba na forum, nie wiem co się stało poniżej screeny:
Image
Image
Gierka oryginalna zakupiona na STEAM przed premierą.
Mam też drugie pytanie gdzie jest opcja ustawienia, żebym mógł resetować maszyny i trafiały na farmę a nie do sklepu?
To strasznie drażni.
DarHor
Posts: 31
Joined: Fri Oct 28, 2016 10:15 pm

Re: FS 17 - ludzie poruszają się jak zombie - lunatycy

Post by DarHor »

u mnie też tak chodzili, przestali. To chyba nie żaden problem. Nie da się ustawić aby resetowało na farma, jak dla mnie to jest na plus
Jarexxos
Posts: 64
Joined: Thu Feb 21, 2013 10:38 am
Location: Polska

Re: FS 17 - ludzie poruszają się jak zombie - lunatycy

Post by Jarexxos »

To jest easter egg na Halloween.
MarcinPB
Posts: 2
Joined: Tue Nov 01, 2016 2:16 pm

Re: FS 17 - ludzie poruszają się jak zombie - lunatycy

Post by MarcinPB »

u mnie też tak chodzili, przestali. To chyba nie żaden problem.
mnie to drażni ;)
Nie da się ustawić aby resetowało na farma, jak dla mnie to jest na plus
szkoda, wolałem tak jak w FS15.
To jest easter egg na Halloween.
:D

A wracając do tematu już jest wszystko w porządku. Przeinstalowałem grę - wcześniej zrobiłem backup gry żebym od nowa nie ściągał, bo łącze mam słabe.
art4jac
Posts: 22
Joined: Tue Oct 25, 2016 10:31 pm

Re: FS 17 - ludzie poruszają się jak zombie - lunatycy

Post by art4jac »

Nie musiałeś. Samo wróciło do normy. I bardzo dobrze, bo mi osobiście ta "niespodzianka" nie przypadła do gustu.
Freegy
Posts: 15
Joined: Tue Oct 25, 2016 4:12 pm

Re: FS 17 - ludzie poruszają się jak zombie - lunatycy

Post by Freegy »

Polakom zawsze bedzie cos przeszkadzać, czy aż tak wazne i aż tak drażniące było dla was że na jeden czy dwa dni wszedł taki mały easter egg? To chyab dobrze że coś tam starają sie robić by nie było monotonii.
art4jac
Posts: 22
Joined: Tue Oct 25, 2016 10:31 pm

Re: FS 17 - ludzie poruszają się jak zombie - lunatycy

Post by art4jac »

Owszem, fajnie że starają się coś robić, ale nie wszystkim musi się to podobać. Dla mnie osobiście, co zaznaczam po raz drugi, lepiej byłoby gdyby na przykład pojawił się choćby komunikat z pytaniem czy chciałbym taki "gadżet".
DarHor
Posts: 31
Joined: Fri Oct 28, 2016 10:15 pm

Re: FS 17 - ludzie poruszają się jak zombie - lunatycy

Post by DarHor »

art4jac wrote:Owszem, fajnie że starają się coś robić, ale nie wszystkim musi się to podobać. Dla mnie osobiście, co zaznaczam po raz drugi, lepiej byłoby gdyby na przykład pojawił się choćby komunikat z pytaniem czy chciałbym taki "gadżet".

Wiesz wgl jaka jest definicje easter egg ?
RayanGROM
Posts: 11
Joined: Sat Oct 29, 2016 11:34 am

Re: FS 17 - ludzie poruszają się jak zombie - lunatycy

Post by RayanGROM »

Jak już maja coś robić to niech naprawiają błędy bo w grze za tą kasę to jest ich zdecydowanie za dużo! A nie zombiakami się zajmują.
art4jac
Posts: 22
Joined: Tue Oct 25, 2016 10:31 pm

Re: FS 17 - ludzie poruszają się jak zombie - lunatycy

Post by art4jac »

DarHor wrote:Wiesz wgl jaka jest definicje easter egg ?
Względnie wiem, ale z racji że trochę lat już mam, to zaglądnąłem do Wikipedii, może coś mi się pomyliło. Tam potwierdziłem swoje wiadomości a specjalnie dla Ciebie zacytuję ostatnie zdanie definicji: "Znalezienie takiego nawiązania (easter egg) często wymaga wykonania odpowiednich czynności, wciśnięcia kombinacji klawiszy itp.". Interpretację tego zapisu pozostawiam Tobie i kończę konwersację na ten temat. Było - minęło.
DarHor
Posts: 31
Joined: Fri Oct 28, 2016 10:15 pm

Re: FS 17 - ludzie poruszają się jak zombie - lunatycy

Post by DarHor »

art4jac wrote:
DarHor wrote:Wiesz wgl jaka jest definicje easter egg ?
Względnie wiem, ale z racji że trochę lat już mam, to zaglądnąłem do Wikipedii, może coś mi się pomyliło. Tam potwierdziłem swoje wiadomości a specjalnie dla Ciebie zacytuję ostatnie zdanie definicji: "Znalezienie takiego nawiązania (easter egg) często wymaga wykonania odpowiednich czynności, wciśnięcia kombinacji klawiszy itp.". Interpretację tego zapisu pozostawiam Tobie i kończę konwersację na ten temat. Było - minęło.
Easter egg to też w taka "ukryta niespodzianka" przez twórców gry, którą mamy odkryć bądź jak w tym przypadku uruchomi się na jakieś święto :)
Koniec dyskusji :)
Pozdrawiam :P
Post Reply