Realizm maszyn- świetny mod Realism , ale jak grać ?

andrew684
Posts: 33
Joined: Mon Dec 01, 2014 4:56 pm

Realizm maszyn- świetny mod Realism , ale jak grać ?

Post by andrew684 »

Witam farmerzy
Mam mały problemik , a właściwie dylemacik. Chcę zagrać z modem REA tym co sie traktory zakopują i chcę pograć małymi traktorami np. Ursus C-360 ,C380 lub inne , no i tu pojawia się problem . ponieważ z tym modem każdy taki mały z napedem na jedną oś ma problem z podjechaniem pod górkę nawet słabo lub bez obciążenia narzędziem.
Czy ktoś już rozwiązał podobną kwestię ? Czy ten mod się po prostu do takich rzeczy nie nadaje ?
User avatar
Triple_F
Posts: 135
Joined: Thu Feb 13, 2020 4:46 am

Re: Realizm maszyn- świetny mod Realism , ale jak grać ?

Post by Triple_F »

sprobuj dodac moda Chip Tuning
User avatar
Nolnejm
Posts: 197
Joined: Sat Jan 30, 2021 11:44 am

Re: Realizm maszyn- świetny mod Realism , ale jak grać ?

Post by Nolnejm »

jeśli masz moda na realna mase to spróbuj go wyłączyć, Zerknij do logu czy nie koliduje REA z jakimś modem bądź niema żadnego ostrzeżenia
andrew684
Posts: 33
Joined: Mon Dec 01, 2014 4:56 pm

Re: Realizm maszyn- świetny mod Realism , ale jak grać ?

Post by andrew684 »

Siemka
Rozwiązałem swój problem, po prostu mody ciągników takie były , że nie umiały wjechać pod górkę.
Szkoda , bo naprawdę fajne.
Ursus 4cyl 4x2 , 6cyl 4x2 , Ursus c355 -c360 paczka z turem :neutralnew: No ale teraz wiem o co chodzi przynajmniej
ciapek c-330
Posts: 43
Joined: Thu Apr 30, 2020 5:08 pm

Re: Realizm maszyn- świetny mod Realism , ale jak grać ?

Post by ciapek c-330 »

Mam jeszcze jedną propozycję na ten problem i na te mody, przerobić te mody żeby miały napęd 4x4 bo myśle że oto się rozchodzi. Bo ja mam na przykład C-330 którego nie ma w tym zestawieniu, a sobie radzi nawet w miarę w miarę bo nie ma napędu na tył, a właśnie C-360, 6cyl 4x2, 4cyl 4x2 to jakaś porażka. Z tym że ja gram na skrzyni biegów i w ciapku mogę sobie ustawiać napędy i dyferencjały i wtedy nawet sobie dobrze radzi, a w tych ursusach które są wypisane typu C-360 nie da się tego ustawić. Bo ja sobie tym ciapkiem gram nawet tylko z tą skrzynią tylko na tylnym napędzie a z "włączonym dyferencjałem", a właśnie tego w powyższych modach nie da się zrobić. Myślę że nawet jak ktoś nie lubi skrzyni biegów w fs19 to może grać z wyłączonymi biegami, rewersem itp. tylko że z tymi modami z włączoną funkcją ręcznego ustawiania napędów i dyferencjałów. Tylko jeszcze należałoby pamiętać że ta "skrzynia" nie może być włączona w grze z modem Tow Bar ( hak holowniczy ) bo zacznie nie działać w ciągnikach i samochodach , tylko i wyłącznie w kombajnach. Tylko jeszcze problem polega na tym, że za nic nie wiem, gdzie w plikach ciągników można to ustawić. A moim zdaniem by pomogło.
Post Reply