Zarobki w grze

diegox6
Posts: 3
Joined: Fri Nov 30, 2018 5:40 pm

Zarobki w grze

Post by diegox6 »

Mam nadzieje że ktoś z Giants Software czyta to forum bo chyba muszą coś zrobić z zarobkami w tej grze.... Grałem w każdą grę z tej serii od 2010 roku i przygodę w 19 zacząłem na poziomie normalnym i to jest jakiś dramat ;_; Gram od tygodnia i dopiero co udało mi się przekroczyć saldo 50000 euro :v Zarobki ze zboża wydają się mniejsze względem poprzedniej części, przy sprzedaży jajek pisze że powinienem dostać 3000 a dostaje 700, jak zobaczyłem że wełnę można sprzedać za 400 a w poprzedniej części było to średnio 7000 to coś mnie drgnęło... Mam nadzieję że zarobki zostaną poprawione bo ten "normalny" poziom bardziej przypomina "very hard" :v jeżeli za jedną paletę wełny dostanę 2000 gdzie w poprzedniej części było to 12000 no to sorry ale nawet taki zatwardziały fan serii jak ja mówi pass. Czekam na aktualizację poprawiającą zarobki tak żeby były takie jak w 17 bo aktualnie aż mi się grać odechciało jak widze że na nowy traktor muszę grać tydzień i MOŻE będę miał połowę jego ceny :/
dexus
Posts: 162
Joined: Sat Nov 29, 2014 9:17 am

Re: Zarobki w grze

Post by dexus »

Nie wiem o co Tobie chodzi, cenę za jajka nie masz za paletę tylko 1000L. Na jedną paletę wchodzi chyba 150L. Więc łatwo idzie to policzyć...
Oglądam odcinki u chłopaków z MafiaSolec (mają poziom średni, czyt. normalny) i jakoś nie narzekają na zarobki, nawet ładnie im to idzie, zresztą sami uważają, że ceny zbóż itp są na takim samym poziomie jak w poprzednim farmingu...
diegox6
Posts: 3
Joined: Fri Nov 30, 2018 5:40 pm

Re: Zarobki w grze

Post by diegox6 »

Dexus ja tego nie zauważam bo zdecydowanie ciężej jest się dorobić niż w 17 :P Nawet jeśli ceny zbóż są takie same to ceny wełny zostały obniżone a to bardzo nie dobrze bo aktualnie nie opłaca się hodować żadnych zwierząt...
SuBer
Posts: 146
Joined: Fri May 05, 2017 9:03 pm

Re: Zarobki w grze

Post by SuBer »

Chcesz szybko zarobić to rób misje są teraz dużo łatwiejsze (moim zdaniem) dodatkowo jak np kosisz zboże w misji to zawsze część tych zbiorów przy sprzedaży wpływa na twoje konto. Ostatnio na mapie amerykańskiej kosiłem w misji największe pole 8 i poza wynagrodzeniem za misje dostałem również 12 tyś za sprzedaż zbiorów..
A jeśli nie misje to może łatwy poziom trudności?
diegox6
Posts: 3
Joined: Fri Nov 30, 2018 5:40 pm

Re: Zarobki w grze

Post by diegox6 »

Łatwy odpada, już sobie z tym poradziłem i jest lepiej co nie zmienia faktu że dalej mnie niepokoi cena wełny bo wygląda na mega niską :v
Post Reply