Mody na serwer dedykowany

User avatar
MarcyŚ
Posts: 2
Joined: Sat Dec 29, 2018 12:02 am

Mody na serwer dedykowany

Post by MarcyŚ »

Witam, czy jest możliwość wgrania modów które nie znajdują się na stronie ModHub na swój serwer dedykowany? Jeżeli tak to w jaki sposób, staram się wgrać do folderu "mods" przez FTP serwera ale niestety nie działa ;/

Pozdrawiam
Frugo_Memphis
Posts: 8
Joined: Mon Dec 17, 2018 6:32 pm
Contact:

Re: Mody na serwer dedykowany

Post by Frugo_Memphis »

MarcyŚ wrote: Tue Jan 01, 2019 10:08 pm Witam, czy jest możliwość wgrania modów które nie znajdują się na stronie ModHub na swój serwer dedykowany? Jeżeli tak to w jaki sposób, staram się wgrać do folderu "mods" przez FTP serwera ale niestety nie działa ;/

Pozdrawiam
MODY muszą być kompatybilne z MP. Sprawdzaj w opisach. Nie wszystko co działa na SP działa też na MP.
Gamerfs
Posts: 1
Joined: Wed Jun 21, 2023 11:19 pm

Problem z dodaniem modów na serwer dedykowany

Post by Gamerfs »

Mam problem z dodaniem modów na serwer dedykowany, otóż chce dodać 50 modów, wybiore pliki i sie Uploadują jednak po załadowaniu doda mi jedynie 11 modów i tak z różnymi ilościami próbowałem już dodawać mody juz z z 5 razy i ciągle tak mało mi przesyła modów że po wysyłaniu 591 modów po 1,70gb maksymalnie bo limit wynosi 1,71gb wyśle sie jedynie około 150 modów i ja juz nie wiem co zrobić aby wysłało mi wszystki mody a bardzo mi na tym zależy. Mam nadzieje że ktoś wie jak zrobić aby wszystkie mody znalazły sie na serwerze. Dodam jeszcze że mody próbowałem dodać na oficjalnej stronie giantsa do dedykowanych serwerów a serwer mam z strony 4Netplayers.
Locked