Słoma na sieczkę

Walki6
Posts: 3
Joined: Sun Jan 13, 2019 6:47 pm

Słoma na sieczkę

Post by Walki6 »

Witam Gdy w czasie gry wejdziemy do menu dział pomoc,wiedza zaawansowana Słoma to możemy przeczytac ze słomę mozna przerobić na sieczkę Czy ktoś wie w jaki sposób??? Nie moge tego ogarnąć
SuBer
Posts: 146
Joined: Fri May 05, 2017 9:03 pm

Re: Słoma na sieczkę

Post by SuBer »

Kupujesz sieczkarnie do tego przystawkę np new holland'a to jest 300FP albo do krone jest Easyflow 300s i tymi przystawkami słoma jest zbierana przez sieczkarnie i wysypywana na przyczepę już jako sieczka na kiszonkę. Nigdy nie próbowałem więc dopowiem że tak mi się wydaje :D
Walki6
Posts: 3
Joined: Sun Jan 13, 2019 6:47 pm

Re: Słoma na sieczkę

Post by Walki6 »

Dzieki kolego ale wlaśnie problem polega na tym ze ja probowalem oba zestwy i nie zbieraja słomy w pokosach Widziałem na YT jak chłopaki tak zbierali w Farmingu 15 albo 17 ale ja gram w 19 i to nie działa Próbowałem kilka innych zestawów i też lipa Nie wiem W sumie przydatna rzecz Słome czesto mam na full a reszte mogłbym na sieczkę przerobić ale nie wiem jak ;)
SuBer
Posts: 146
Joined: Fri May 05, 2017 9:03 pm

Re: Słoma na sieczkę

Post by SuBer »

Hmmm.. może spróbuj zebrać przyczepą samozbierającą i wysypać w silosie np. w biogazowni i sprawdz czy da sie ugniatać i przykryć. Jak nie to już nie mam pomysłu może to jakiś błąd gry że sie nie da ale wątpię. Można by też posprawdzać ikony zasobów w każdej maszynie tzn do jakiego rodzaju zboża (czy też np słomy) służy i na podstawie tego wyszukać odpowiednią maszyne :D Innych pomysłów brak
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Słoma na sieczkę

Post by iwan4672 »

W 15 i 17 były mody. Na oryginalnych maszynach też nie dało się zbierać słomy na sieczkę

Masz tutaj przystawkę do zbierania słomy na sieczkę.
https://fs19.net/wp-content/uploads/201 ... ow300S.zip
Walki6
Posts: 3
Joined: Sun Jan 13, 2019 6:47 pm

Re: Słoma na sieczkę

Post by Walki6 »

Super Zainstalowane Dziękuję Myślałem że jest jakiś sposób skoro tak napisali ale ktoś chyba skopał tą instrukcje Temat ogarnięty Jeszcze raz dziękuję ;-)
Post Reply