Multiplayer

segi0987
Posts: 6
Joined: Fri Mar 22, 2019 11:03 am

Multiplayer

Post by segi0987 »

Witam! Czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć, jak to jest z tym multiplayer'em? Chciałbym zagrać z kimś tak, żeby mieć osobne gospodarstwa, które można by prowadzić niezależnie jeden od drugiego. Nawet kiedy nie będzie mojego sąsiada chciałbym grać widząc pozostawione jego maszyny i pola, oczywiście nie mogąc z nich korzystać. Działało by to w obydwie strony. Chodzi też o to, czy moglibyśmy się spotkać w grze i widzieć siebie, mając niezależne gospodarstwa. Konkretniej? Jestem starszym graczem i gram w LS od początków serii. Gospodarkę w ls19 mam rozwiniętą, maszyny poukładane co do centymetra, staram się zachować pełen realizm i chciałbym zagrać z kimś z pasją i odpowiedzialnym jako sąsiedzi w grze. Czy jest to możliwe ? Pozdrawiam i dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi. Michał
kali97
Posts: 18
Joined: Mon Jan 07, 2019 8:17 pm

Re: Multiplayer

Post by kali97 »

Grasz na pc czy może na ps4?
segi0987
Posts: 6
Joined: Fri Mar 22, 2019 11:03 am

Re: Multiplayer

Post by segi0987 »

Na PC
dexus
Posts: 162
Joined: Sat Nov 29, 2014 9:17 am

Re: Multiplayer

Post by dexus »

Jest taka możliwość. Macie odpowiednią zakładkę na MP (gospodarki). Każdy ma swoje pola, maszyny, saldo, kredyt itp. Możesz pozwolić wykonywać czynności na swojej gospodarce. Płacić mu za to itp. Tylko pamiętaj że jak ty masz save i jesteś hostem to będziesz mógł grać bez niego ale odwrotnie nie. Chyba że przekażesz save albo będziecie korzystać z serwerów dedykowanych.
Post Reply