Mody od GIANTS

szymko99
Posts: 1
Joined: Fri May 10, 2019 4:00 pm

Mody od GIANTS

Post by szymko99 »

Cześć. Wie ktoś kiedy możemy oczekiwać oryginalnych modów od GIANTS? Chodzi mi o maszyny z poprzednich części gry. Dla przykładu: MF 4709 (z dodatku Platinum), SAME Fortis, firma Metaltech , ciągniki marki Zetor itp.

PS. Wiem, że pojawienie się marki Zetor jest mało prawdopodobne , ale marka Massey Ferguson jest w grze (a model MF 4709 nie jest przestarzały pod względem tekstur)
SuBer
Posts: 146
Joined: Fri May 05, 2017 9:03 pm

Re: Mody od GIANTS

Post by SuBer »

Z tego co słyszałem to firma cały czas pracuje nad wdrażaniem maszyn z poprzedniej odsłony (przykładem teko może być np dodatek Holmer który ma sie pojawić za darmo bodajże za 2 tygodnie) nie wiadomo jednak nic co do planów jakie jeszcze maszyny zostaną przeniesione. Niektórych pewnie nie przeniosą wcale gdyż np zastąpiły je maszyny innych marek :)
Oli99
Posts: 66
Joined: Wed Dec 31, 2014 1:29 pm

Re: Mody od GIANTS

Post by Oli99 »

Obecnie Giants nie posiada już licencji na Zetora, także niestety na ModHub ich nie ujrzymy :/
Same Fortis jest przerobiony przez Włochów (bodajże FSI modding), także być może się pojawi
Maszyny Metaltech będą już tylko raczej dostępne w formie modów (szczególnie od Matt26), choć jeszcze jest jakaś szansa.
Apropo MF 4709 oraz opryskiwacza MF 9030 - miejmy nadzieję że zostaną jeszcze wydane na ModHub, sam sporo używałem tych maszyn i chętnie bym jeszcze na nich pograł :/
Post Reply