Mody XBOX ONE/PS4

Bartek750
Posts: 1
Joined: Tue Feb 25, 2020 3:27 pm

Mody XBOX ONE/PS4

Post by Bartek750 »

Witam. Chciałbym zapytać czy na konsolach Xbox One i PS4 jest możliwość grania polskimi modami lub kiedy bedzie to mozliwe, ponieważ wiem że na konsolach można grać tylko tymi modami które są na ModHubie i chodzi mi o jakieś konkretne info. czy kiedyś bedzie taka możliwość. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Sajmono89
Posts: 6
Joined: Fri Dec 06, 2019 1:01 pm

Re: Mody XBOX ONE/PS4

Post by Sajmono89 »

daj spokój jako użytkownik Xboxa czuje się oszukany ze strony Giants kupuje pełne wersje z grami + dotaki a oni nawet nie potrafią się odwdzięczyć modami jesteśmy skrojenie na PC czy MAC są mody które bym chciał pytam się kiedy wyjdą na konsole
Shreq23
Posts: 78
Joined: Wed May 29, 2019 6:46 pm

Re: Mody XBOX ONE/PS4

Post by Shreq23 »

Ja mam to samo. Nawet nowy dlc nie można kupić w przed sprzedaży. Tylko na pc jes dostępne. Oszukali nas ... 😁
:hi:
User avatar
Matt26
Posts: 210
Joined: Fri Nov 30, 2012 8:07 pm
Contact:

Re: Mody XBOX ONE/PS4

Post by Matt26 »

Sajmono89 wrote: Fri Feb 28, 2020 1:28 pm daj spokój jako użytkownik Xboxa czuje się oszukany ze strony Giants kupuje pełne wersje z grami + dotaki a oni nawet nie potrafią się odwdzięczyć modami jesteśmy skrojenie na PC czy MAC są mody które bym chciał pytam się kiedy wyjdą na konsole
Zacznijmy od tego, że to nie wina Giantsa, że nie ma Polskich maszyn na konsole, a samych modderów.
Polish Pack nie trafi nigdy na konsole w tej postaci, w której jest, bo nie był testowany pod konsole i ma skrypty, gdzie ta druga opcja od razu go dyskwalifikuję na konsolach, bo nie można mieć tam żadnych nowych skryptów.
Kolejna paczka Ursusów, która ma być od Karasia również nie pojawi się na konsolach, bo są tam skrypty.
Shreq23 wrote: Fri Feb 28, 2020 8:50 pm Ja mam to samo. Nawet nowy dlc nie można kupić w przed sprzedaży. Tylko na pc jes dostępne. Oszukali nas ... 😁
To również nie wina Giantsa, a producentów konsol, że nie ma jeszcze dodatku dostępnego w sklepie.

Zawsze mogliście kupić sobie komputer,a nie konsole :D Farming był, jest i będzie zawsze ograniczony w porównaniu do PCtów.
Sajmono89
Posts: 6
Joined: Fri Dec 06, 2019 1:01 pm

Re: Mody XBOX ONE/PS4

Post by Sajmono89 »

nie lubię komputerów a po drugie kupuje gry od nich od kad wychodziły i
czuję sie okradziony ze strony producentów kupując pełną wersję gry liczyłem na DOBRE MODY z ich strony od 17 jestem zawiedziony era symulatorów sie zaczęła już dawno kwestia czasu i też wyjdzie coś ciekawego i zrobi konkurencję dla Giants
Sajmono89
Posts: 6
Joined: Fri Dec 06, 2019 1:01 pm

Re: Mody XBOX ONE/PS4

Post by Sajmono89 »

to żadnego modera nie ma używającego konsole ? nie wieże niech zrobi ten polski pak i będziemy zadowoleni a nawet szczęśliwy bo ja jak też inni użytkownicy konsol śledzą codziennie stronę modhub i ze złudzeniem wieżom że znajdą tam jakiś malutki pak nie wymagam dużo choć by połowę tego co na PC
dexus
Posts: 162
Joined: Sat Nov 29, 2014 9:17 am

Re: Mody XBOX ONE/PS4

Post by dexus »

To sobie sam zrób i wydaj. Co za roszczeniowe pokolenie. Zero wdzięczności i szacunku dla twórców. Dzięki takim osobom modderom się nie chce i się osobiście nie dziwię.
User avatar
Matt26
Posts: 210
Joined: Fri Nov 30, 2012 8:07 pm
Contact:

Re: Mody XBOX ONE/PS4

Post by Matt26 »

Sajmono89 wrote: Thu Mar 05, 2020 10:52 pm to żadnego modera nie ma używającego konsole ? nie wieże niech zrobi ten polski pak i będziemy zadowoleni a nawet szczęśliwy bo ja jak też inni użytkownicy konsol śledzą codziennie stronę modhub i ze złudzeniem wieżom że znajdą tam jakiś malutki pak nie wymagam dużo choć by połowę tego co na PC
Moderzy do robienia modów używają komputerów, na konsole sami sobie nie możemy testować modów, bo to tylko Giants może zrobić, więc nawet sami moderzy nie mają pewności, że ich mod trafi na konsole.
Wiedziałeś jaka jest sytuacja z modami na konsolach, bo w FS17 również mało ich wychodziło i tak dobrze, że Giants nieco złagodził proces testowania modów na konsole i pozwala na przykład edytowanie swoich maszyn i wrzuca je na konsole, więc macie więcej modów ogólnie.
Tak jak pisałem wyżej, to również zależy od modera, który robi mody, bo paczki ze skryptami nie trafiają na konsolę, a nadchodząca paczka Ursusów będzie miała skrypty, więc też nie trafi na konsole.

Nie wiem jak Tobie wytłumaczyć, że Giants nie jest niczego winny, to był Twój wybór, że kupiłeś grę na konsolę, chociaż wiedziałeś jaka jest sytuacja z modami. Następnym razem rozważ kupno jednak komputera, bo sytuacja się raczej za szybko nie zmieni.
Post Reply