Mody do Ps4

bobinwater
Posts: 2
Joined: Thu Jan 02, 2020 11:12 am

Mody do Ps4

Post by bobinwater » Fri Apr 03, 2020 8:18 am

Witam. Mam pytanko, chciało by się pograć na polskich modach w farminga na ps4. Jest może jakaś osoba co ogarnela by jakiś polski mod pack i przerobiła żeby chodziło to na ps4?

User avatar
LukeSpidey
Posts: 97
Joined: Mon Apr 10, 2017 7:52 am

Re: Mody do Ps4

Post by LukeSpidey » Wed Apr 08, 2020 7:38 pm

Raczej nie ma szans. Na konsolach to tylko bieda polskie mody. Zero klimatu małego gospodarstwa. Trochę szkoda, bo zważywszy na fakt prawie co druga mapa, która ląduje modhubie na konsolach jest polska.

bobinwater
Posts: 2
Joined: Thu Jan 02, 2020 11:12 am

Re: Mody do Ps4

Post by bobinwater » Mon Apr 13, 2020 5:24 pm

No to szkoda :/ może kiedyś komuś się zachce i ogarnie. Cóż pozostało tylko czekać 😁

Shreq23
Posts: 78
Joined: Wed May 29, 2019 6:46 pm

Re: Mody do Ps4

Post by Shreq23 » Tue Apr 14, 2020 9:20 pm

Tam chodzi o jakieś skrypty ... że w packach one są A na konsolach nie pójdzie...
.
:hi:

User avatar
JaaDlugi
Posts: 29
Joined: Wed Oct 30, 2019 9:05 pm
Contact:

Re: Mody do Ps4

Post by JaaDlugi » Mon Apr 20, 2020 4:01 pm

Na konsole nie można wrzucać marek których licencji Giants Software nie posiada, niestety jest to uzależnione od producentów konsol.

Bartoo10
Posts: 1
Joined: Fri Apr 24, 2020 12:46 am

Re: Mody do Ps4

Post by Bartoo10 » Fri Apr 24, 2020 12:53 am

Czyli np: Ursus c360 się pojawi ?

Post Reply