Znikające bele

vMater

Znikające bele

Post by vMater » Wed Jul 08, 2020 12:39 am

Witam ostatnio na mapie na której jest mod seasons zdarzyła się dziwna rzecz po (wykoszeniu trawy oraz przerobieniu ją na kwadratowe kostki) i zostawieniu jej na noc znikła dodam, że połowa była na zewnątrz nie przykryta a druga połowa na górze w stodole i wszystkie zniknęły więc nasuwają mi się 2 pytania próbowałem się dowiedzieć i coś tam wyczytałem ale nie bardzo rozumiem że ta trawa znika przy modzie seasons więc jakby mógłby mi to ktoś wytłumaczyć byłbym wdzięczny i drugie jeżeli faktycznie jest coś z tym deszczem związanego to tylko przypuszczenia dowiem się jak dostanę odpowiedź na pierwsze pytanie ale jeżeli ma on coś wspólnego z tym to dlaczego bele zniknęły spod stodoły, tekstury są jakieś zbugowane czy może jest jakiś inny powód tego całego zajścia, z góry dziękuje za odpowiedź i wyrozumiałość ;D

dexus

Re: Znikające bele

Post by dexus » Wed Jul 08, 2020 5:30 am

W seasons belki czy pokosy znikają podczas deszczu.
Może stodoła nie jest season ready i wtedy też i tam znikną podczas deszczu.

vMater

Post by vMater » Wed Jul 08, 2020 3:24 pm

dexus wrote:
Wed Jul 08, 2020 5:30 am
W seasons belki czy pokosy znikają podczas deszczu.
Może stodoła nie jest season ready i wtedy też i tam znikną podczas deszczu.
ok a czy jest tez opcja ze to błąd prasy, używam sipmy z2241, czytałem też ,że może być to przez to, w jaki sposób mogę to sprawdzić czy to wina prasy a jeżeli to jej wina to jak to naprawić? Z góry dzięki za odpowiedź.

JaaDlugi

Post by JaaDlugi » Thu Jul 16, 2020 3:17 pm

Belki trawy znikają niezależnie od tego czy są pod dachem czy nie.
Jedynie belki słomy i siana można magazynować pod dachem - jeśli budynek/mapa ma dodaną maskę modu seasons.
Nie jest to w żadnym wypadku spowodowane przez prase.

Post Reply