Pomysl na mod - swiatla

User avatar
Triple_F
Posts: 135
Joined: Thu Feb 13, 2020 4:46 am

Pomysl na mod - swiatla

Post by Triple_F »

Witam, tak jak w tytule, czy moliwe jest i czy ktos podjalby sie stworzenia modu/skryptu ktory zwiekszalby zasieg dlugich swiatel w maszynach? Np trzykrotnie? Te standardowe maja bardzo ograniczony zasieg.
kajko
Posts: 57
Joined: Mon Dec 30, 2019 7:13 pm

Re: Pomysl na mod - swiatla

Post by kajko »

Oryginalne pojazdy z gry mają większy zasięg długich świateł od zwykłych. W modyfikacjach jest to zależne już od autora. Kilka razy natrafiłem się na pojazdy bez długich świateł. Moim zdaniem tego typu modyfikacja jest zbędna do tej gry. Podczas pracy polowej używa się świateł roboczych, światła długie są użyteczne tylko w transporcie (na drodze). Sam ich nie używam i jeszcze nie zauważyłem aby ktoś z nich korzystał. Lepiej by wyglądało aby światła długie miały efekt włączonych, ale przy tym nie dawały efektu oświetlenia. Dziwnie się jedzie po oświetlonej drodze w środku dnia.
To jest tylko moje zdanie.
User avatar
Nolnejm
Posts: 197
Joined: Sat Jan 30, 2021 11:44 am

Re: Pomysl na mod - swiatla

Post by Nolnejm »

Długie, robocze jeden ciul. Lecz faktycznie jest parę takich modyfikacji co mają większy zasięg oświetlenia i oczywiście są to moje ulubione modyfikacje gdyż zazwyczaj gram tak że pracę polowe rozkładam dzień/ noc.
User avatar
Triple_F
Posts: 135
Joined: Thu Feb 13, 2020 4:46 am

Re: Pomysl na mod - swiatla

Post by Triple_F »

hehe, do nowej odslony gry taki mod powstal ;) ciesze sie, ze scena moderska poprawia niedociagniecia Giantsow ;)
Post Reply