Mixer tmr pytanie

Adamvet
Posts: 171
Joined: Sun Feb 28, 2021 8:57 pm

Re: Mixer tmr pytanie

Post by Adamvet »

Dziękuję za pomoc 🙂
Adamvet
Posts: 171
Joined: Sun Feb 28, 2021 8:57 pm

Re: Mixer tmr pytanie

Post by Adamvet »

Wow, usunąłem co naoisales I działa ten mixer, ale bomba. Dzięki 😀
Adamvet
Posts: 171
Joined: Sun Feb 28, 2021 8:57 pm

Re: Mixer tmr pytanie

Post by Adamvet »

Nie no przyjmuje baloty z kiszonka, ale mixer nie napelnia paszowozu. Naciskam "R" I ledwo 2 krople spadną I koniec. Odczekalem dobrze, bo musi sie mieszanka zrobić I po dobie czekania dalej to samo. Czy to jakis mod znowu przeszkadza?
User avatar
Nolnejm
Posts: 197
Joined: Sat Jan 30, 2021 11:44 am

Re: Mixer tmr pytanie

Post by Nolnejm »

Musisz wysypywać na przyczepę która oczywiście przyjmuje tmr, bądź przerobić paszowóz tzn dorzucić triger do niego np od przyczepy, jak to się sprawdzi? Dokładniej ci nie wytłumaczę bo tego nie robiłem, musiałbym to zobaczyć jak wygląda.
Z tego co pamiętam to chyba samojezdne paszowozy obsługują stacjonarne mixery pasz
Adamvet
Posts: 171
Joined: Sun Feb 28, 2021 8:57 pm

Re: Mixer tmr pytanie

Post by Adamvet »

Mam 2 paszowozy I nie sypie. Chyba odinstaluję fs19 I wgram jeszcze raz. Trudno będę musiał wgrywac mody inaczej. 1 mod odpalic grę program wyjść z gry I zobaczyć czy są logi.
Cos za duzo tych bledow. Nawet ze zwierzetami jest problem. Stoł paszowy czysty ze mucha nie siada, karme maja, wodę tez a 10% zdrowia I to w kazdej z 3 obor to samo. Taka sama sytuacja ze swiniami. Przez to nie pobierają paszy w ogóle, jedynie woda trochę schodzi. Nie pobierają paszy przez calą zime I pół wiosny grama nie zjadly. Tak sie nie da grać.
Post Reply