Pompa do automatycznego pojenia zwierząt

Adamvet
Posts: 171
Joined: Sun Feb 28, 2021 8:57 pm

Pompa do automatycznego pojenia zwierząt

Post by Adamvet »

Witam,

czy znacie jakieś mody do automatycznego pojenia zwierząt? Mam 3 obory I stoi tam ponad 200 krow. W jednej nawet byla oocja za dodatkowe 4500€ zamontowania takiej właśnie pompy. Prace trwały dość dlugo, były te barierki odgradzające itd. Jednak jak zauważyłem pompa nie uzupelnia w ogóle wody. Krowki piją sporo wody. Tu uwaga ważne dla tych, ktorzy hodują zwierzęta. Mod growth control, powoduje po czasie totalne dewastację zwierząt. Nie piją, nie jedzą, nie rozmnażają sie I nie produkują nic. Mimo utrzymania czystosci, czystość na poziomie ZERO, a % zdrowia spadają także do ZERA. Po usunięciu moda growth control, sytuacja bardzo powoli wraca do normy. Od koncówki zimy do wczesnego lata % zdrowie urusł tylko ok 20% I to nie u wszystkich zwierząt. Myślę, ze ten rok ze zweirzetami bedzie na sporym minusie niestety.
Wracając do meritum, szukam pompy, ktora by sama dolewala wodę, bo przyznam jedzenie nawet beczką 32000L jest męczące, bo to zaledwie ok 15% potrzeb 1 tylko obory. Niestety do 2 obor muszę jeździć małą beczką, bo nie da rady wyjechać dużą.
Pomozecie mi z tą pompą?
Adamvet
Posts: 171
Joined: Sun Feb 28, 2021 8:57 pm

Re: Pompa do automatycznego pojenia zwierząt

Post by Adamvet »

Dziękuje musze koniecznie zobaczyć.
User avatar
MariuszPodlasie
Posts: 54
Joined: Mon Nov 26, 2018 9:50 am
Location: Polska

Re: Pompa do automatycznego pojenia zwierząt

Post by MariuszPodlasie »

Post Reply