Happy animal

Adamvet
Posts: 171
Joined: Sun Feb 28, 2021 8:57 pm

Happy animal

Post by Adamvet »

Witajcie,

ostatnio pobralem mod happy animal, no I nie wiem jak go aktywowac. Wgralem do mods, zaznaczylem w grze I teraz jak go uzyć? Z tego co wiem to powinien sie aktywowac po wcisnięciu crt 0 (zero), nie sie nie dzieje.


Tak samo z tym autodrive, powonno byc alt 0 I nic soe nie dzieje, ani prawy alt ani lewy.
Problem w ze jak pracownik ma siać to ustawić mozna scieżki technologiczne. Domyslnie u mnie jest co sciezka. Jest to rozwiązanie dość dramatyczne, bo okazuje sie, ze pol pola jest nie zasiana. Moge to ustawić, ale robiac jedynie na tzw. czuja chyba ctr R I posniej czy ma byc polowa sienika prawa czy lewa itd. Niestety nie pojawia sie do tego panel graficzny by widziec co jest w danej chwili ustawione. Dlatgo robie to metoda prob I bledow. Dość uciażliwe.
dziuch
Posts: 165
Joined: Sun Nov 15, 2020 9:12 am

Re: Happy animal

Post by dziuch »

Adamvet wrote: Mon Mar 15, 2021 8:22 pmostatnio pobralem mod happy animal, no I nie wiem jak go aktywowac. Wgralem do mods, zaznaczylem w grze I teraz jak go uzyć? Z tego co wiem to powinien sie aktywowac po wcisnięciu crt 0 (zero), nie sie nie dzieje.
Nic nie trzeba aktywować. Wgrywasz moda i po prostu działa bez żadej twojej interwencji.
Adamvet
Posts: 171
Joined: Sun Feb 28, 2021 8:57 pm

Re: Happy animal

Post by Adamvet »

Acha, to chyba u mnie slabo działa, bo tmr zrobił sie na czerwono, woda tez I czystość 0%. Dobrze, ze sam zareagowalem I w porę uzupelnilem braki.

Btw. zauważyłem, ze trawa w beli staje się po sezonie grassilage, a trawa wrzucona do fermenting silage, staje się właśnie wsk fermenting silage I nie ma z tym problemu w przypadku uzupleniania tmr mixer. Co istotne trawa w silosie staje sie bardzo szybko gotowa jako silage, nie trzeba czekać sezonu.
Jak ma sie ponad 250 krów I więcej to dość istotne.
Ciekawe, czy do fermenting silage mozna wyrzucić sieczke z kukurydzy, czy trzeba robić z niej pryzmę, by uzyskać kiszonkę?
Post Reply