mod na pozyczanie na multiplayer

Tioma1224
Posts: 12
Joined: Fri Mar 20, 2020 6:08 pm

mod na pozyczanie na multiplayer

Post by Tioma1224 »

Witam. szukam modu albo jakiegos sposobu na pozyczanie maszyn. Otóz gram sam ale w trybie multi stworzylem sobie 2 gospodarstwa i chodzi mi o to czy jest jakis sposób zeby pozyczac sobie jeden od drugiego maszyny ? z tego co widze to nie da sie zalogowac jednoczesnie na dwoch gospach a mi chodzi czy jest jakis sposob na to pozyczanie ? Proszę o odpowiedz .
User avatar
Triple_F
Posts: 135
Joined: Thu Feb 13, 2020 4:46 am

Re: mod na pozyczanie na multiplayer

Post by Triple_F »

Musisz sobie edytowac save, dokladnie plik farms.xml i powinienes miec cos takiego dla obu gosp: <contracting>
<farm farmId="1"/>
<farm farmId="2"/>
Tioma1224
Posts: 12
Joined: Fri Mar 20, 2020 6:08 pm

Re: mod na pozyczanie na multiplayer

Post by Tioma1224 »

Nie mam czegoś takiego . a jeśli to musi być tak jak napisałeś to jak to umieścić konkretnie w jakie linijki ? Proszę napisz mi lepszy wzór bo nie mogę sobie poradzić z tym :)
User avatar
Triple_F
Posts: 135
Joined: Thu Feb 13, 2020 4:46 am

Re: mod na pozyczanie na multiplayer

Post by Triple_F »

tu przyklad z mojego save:
<farm farmId="2" name="GR TRIP" color="1" loan="920000.000000" money="1131.677368" loanAnnualInterestRate="700.000000">
<players>
<player uniqueUserId="n4guq4OwDhjvjCiKjytiZrJjF2wVRfNuXy9e/Pe21GM=" farmManager="true" lastNickname="Trip" buyVehicle="true" sellVehicle="true" buyPlaceable="true" sellPlaceable="true" manageContracts="true" tradeAnimals="true" createFields="true" landscaping="true" hireAssistant="true" resetVehicle="true" manageRights="true" transferMoney="true" updateFarm="true" manageContracting="true"/>
</players>
<contracting>
<farm farmId="1"/>
</contracting>
i na drugiej gospie musisz analogicznie ustawic <farm farmId="2"/>
Tioma1224
Posts: 12
Joined: Fri Mar 20, 2020 6:08 pm

Re: mod na pozyczanie na multiplayer

Post by Tioma1224 »

Spoko dzieki :) działa :) Tylko myślałem ze troche inaczej bedzie działać a mianowicie chodzi mi teraz o tzw. Tabowanie przez pojazdy czyli że myślalem ze przez pojazdy sasiada nie bedzie Tabowania a jednak jest trochę to przeszkadza a teraz pytanie czy da sie tego uniknąć ?
User avatar
Triple_F
Posts: 135
Joined: Thu Feb 13, 2020 4:46 am

Re: mod na pozyczanie na multiplayer

Post by Triple_F »

Uzyj moda No Switch In Vehicle, jest na modhubie
Tioma1224
Posts: 12
Joined: Fri Mar 20, 2020 6:08 pm

Re: mod na pozyczanie na multiplayer

Post by Tioma1224 »

no spoko pomogles znowu podpowiedziałes :) teraz jeszcze tylko jak zrobić jak stworze kolejną gospo jako niby usługową i robić usługi na polach juz bez ingerencji w pliki xml , zeby ich nie kontraktowac ??
User avatar
Triple_F
Posts: 135
Joined: Thu Feb 13, 2020 4:46 am

Re: mod na pozyczanie na multiplayer

Post by Triple_F »

poprostu zrob kolejne gospodarstwo i tyle, domyslnie nie bedziesz miec dostepu ze swojej gospy do maszyn na tej nowej
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 936
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: mod na pozyczanie na multiplayer

Post by Ziuta Modding »

Wyznacz podwykonawcę na swoim gospodarstwie i przejdź na drugie i to samo zrób, wtedy będziesz mógł używać sprzętów z obu gospodarstw na obu.
User avatar
Triple_F
Posts: 135
Joined: Thu Feb 13, 2020 4:46 am

Re: mod na pozyczanie na multiplayer

Post by Triple_F »

w tym tkwil problem, ze kolega gral na multi, na kilku gospach ale sam. A grajac samemu nie wyznaczysz podwykonawcy jesli na drugim gospodarstwie nie ma zadnego gracza
Tioma1224
Posts: 12
Joined: Fri Mar 20, 2020 6:08 pm

Re: mod na pozyczanie na multiplayer

Post by Tioma1224 »

szkoda ze wlasnie tak sie nie da :( ale pewnie jest na to jakis sposob zeby wyznaczyc podwykonawce. na pewno da sie jakos oszukac system tylko jak dojsc do tego
Post Reply