Jaką wersję kupić, czym się różnią

k_asa
Posts: 1
Joined: Wed Feb 23, 2022 1:49 pm

Jaką wersję kupić, czym się różnią

Post by k_asa »

Witam,
może mi ktoś krótko wyjaśnić, czym się rożni gra na płycie a na Steam?
Chciałem sobie kupić FS19, ale nie wiem którą wersję. Jestem starym koniem i trochę tego nie kumam.
Grałem kiedyś w WoT i tam nie ważne czy czy się kupiło wersję CD, czy po prostu ściągnęło z sieci. Zawsze trzeba było mieć wszystkie aktualizację zainstalowane i dostęp do Internetu żeby grać.

Dzięki za pomoc.
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 912
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Jaką wersję kupić, czym się różnią

Post by Ziuta Modding »

Wersja na Steam posiada inny system aktualizacji i aktywacji, według mnie jest lepsza. Teraz jeśli kupisz wersję na płycie musisz po instalacji gry pobrać patcha najnowszego ze strony który waży kilka GB, teraz jest już to dla ciebie lepiej bo już więcej aktualizacji się nie pojawi, ale wcześniej z każdym patchem trzeba było pobierać go od nowa więc praktycznie 7x pobierałeś patcha kilka GB. No i gra będzie wymagała płyty w napędzie co jakiś czas, niestety te płyty są słabo wykonane i często po jakimś czasie nie da się już zainstalować z nich gry bo błędy CRC wywala (zalecane jest zrobienie sobie obrazu płyty). No i pozostaje kwestia klucza, masz go na kartce w pudełku, czasami może być błędnie wydrukowany i musisz pisać do supportu aby podali poprawny, dużo ludzi też gubi go i zaś mają problemy żeby go odzyskać. Jedyna zaleta na płycie to taka że możesz to zaś odsprzedać, ale z doświadczenia wiem że nawet jak w FS22 dali możliwość pobrania instalatora z serwerów Giantsa i autoaktualizator to i tak są ciągle problemy z tym i wersja Steam nadal wychodzi najlepiej.
Post Reply