Multiplayer

ciapek
Posts: 25
Joined: Fri Sep 20, 2019 7:57 pm

Re: Multiplayer

Post by ciapek »

No to ok. Chyba już się nie da nic więcej zrobić, co napisaliście, jak już się trochę do lagów przyzwyczaiłem, zastosuję się waszych rad, będzie troszkę lepieć, bo u mnie ze zmienieniem dostawcy internetu słabo... Ale dziękuję za waszą pomoc.
Sasugiw
Posts: 1
Joined: Sat Oct 19, 2019 9:07 pm

Re: Multiplayer

Post by Sasugiw »

Witam
Mam problem z Multiplayerem tego typu że podczas gry mogę kucać skakać itd ale po jakimś czasie moja postać tak jakby zapominała jak to się robi nie mogę kucnąć skoczyć czy wyciągnąć piły nie wiem o co chodzi i przyznam że to jest dosyć denerwująca a innym moim znajomym działa to wszystko normalnie
Chudy_123
Posts: 1
Joined: Sun Dec 04, 2022 9:48 am

Re: Multiplayer

Post by Chudy_123 »

siema mam problem bo jak gram z kolegą w fs19 na multiplayer to on może kupować zwierzęta a jak ja jestem na innym gospodarstwie to nie mogę
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 912
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Multiplayer

Post by Ziuta Modding »

Chudy_123 wrote: Sun Dec 04, 2022 9:54 am siema mam problem bo jak gram z kolegą w fs19 na multiplayer to on może kupować zwierzęta a jak ja jestem na innym gospodarstwie to nie mogę
Musisz posiadać kierownika na farmie, albo określone zezwolenia, aby coś zrobić na gospodarstwie. Jeśli gracie na 2 gospodarstwa to po prostu admin musi dać ci tego kierownika na twojej farmie.
Post Reply