Zbugowany Silos [Video]

Antares33
Posts: 6
Joined: Sat Oct 27, 2012 9:06 pm

Zbugowany Silos [Video]

Post by Antares33 »

Witam chciałem zgłosić problem z silosem.
Nie mogę wyładować z silosa soi, mam w magazynie 86 ton a przy wyładunku pokazuje ze jest 0 ??
Inne ziarna pokazuje ze jest mniej niż w rzeczywistości co widać na krótkim filmie.
Dodam tylko ze problem pojawił się zaraz po dostawaniu większej ilości silosów (a mianowicie 3 silosów po drugie stronie wsypu).
Wygląda to tak jak by ziarna które wsypałem rozłożyły się na te 3 silosy a teraz nie można ich wydostać, a te ziarna które "wsypały" się do bliższych silosów magie wysypywać.
Mozę ktoś się już spotkał z takim problemem ?

Platforma: Steam
Tryb: Singel game
https://www.youtube.com/watch?v=n793W3r ... e=youtu.be
User avatar
MariuszPodlasie
Posts: 54
Joined: Mon Nov 26, 2018 9:50 am
Location: Polska

Re: Zbugowany Silos [Video]

Post by MariuszPodlasie »

Z tym się nie spotkałem jeszcze. Aż boję się teraz dostawiać nowe silosy :P
U mnie natomiast przed chwilą zacięła się gra. Podczas, gdy nadmiar kiszonki z łyżki ładowacza chciałem dosypać do pryzmy z kiszonką :/
Po drugie - zauważyłem dzisiaj, że tuż po dojrzeniu zbiorów (soja), wyrosły także chwasty. Niestety, nie da się niczym ich usunąć. Wcześniej pole było nawiezione w 100% i nie było chwastów. Tak więc kombajn zbiera swoje żniwo wraz z chwastem :P
Lanio92
Posts: 10
Joined: Sun Dec 09, 2018 8:47 pm

Re: Zbugowany Silos [Video]

Post by Lanio92 »

Witam, mam taki sam problem i nie wiem co z tym zrobić
User avatar
dvapsy
GIANTS Software | QA Analyst
Posts: 101
Joined: Mon Apr 03, 2017 11:32 am

Re: Zbugowany Silos [Video]

Post by dvapsy »

MariuszPodlasie wrote: Sat Dec 08, 2018 5:46 pm Z tym się nie spotkałem jeszcze. Aż boję się teraz dostawiać nowe silosy :P
U mnie natomiast przed chwilą zacięła się gra. Podczas, gdy nadmiar kiszonki z łyżki ładowacza chciałem dosypać do pryzmy z kiszonką :/
Po drugie - zauważyłem dzisiaj, że tuż po dojrzeniu zbiorów (soja), wyrosły także chwasty. Niestety, nie da się niczym ich usunąć. Wcześniej pole było nawiezione w 100% i nie było chwastów. Tak więc kombajn zbiera swoje żniwo wraz z chwastem :P
Mariusz, jeśli masz inny błąd niż ten w temacie wątka powinieneś założyć oddzielny wątek. W przeciwnym wypadku nikt tego nie przeczyta. Zgłaszając błąd pamiętaj aby dokładnie opisać co i w jaki sposób robiłeś. Istotne jest na przykład jaki materiał załadowałeś na łyżkę, czy kiszonka pod pryzmą była sfermentowana czy nie itd.
How to post a log file | How to upload images
User avatar
dvapsy
GIANTS Software | QA Analyst
Posts: 101
Joined: Mon Apr 03, 2017 11:32 am

Re: Zbugowany Silos [Video]

Post by dvapsy »

Antares33 wrote: Sat Dec 08, 2018 5:11 pm Witam chciałem zgłosić problem z silosem.
Nie mogę wyładować z silosa soi, mam w magazynie 86 ton a przy wyładunku pokazuje ze jest 0 ??
Inne ziarna pokazuje ze jest mniej niż w rzeczywistości co widać na krótkim filmie.
Dodam tylko ze problem pojawił się zaraz po dostawaniu większej ilości silosów (a mianowicie 3 silosów po drugie stronie wsypu).
Wygląda to tak jak by ziarna które wsypałem rozłożyły się na te 3 silosy a teraz nie można ich wydostać, a te ziarna które "wsypały" się do bliższych silosów magie wysypywać.
Mozę ktoś się już spotkał z takim problemem ?

Platforma: Steam
Tryb: Singel game
https://www.youtube.com/watch?v=n793W3r ... e=youtu.be
1. Czy błąd występuje dalej po zainstalowaniu patcha (aktualizacji) 1.2.0.1? Aktualnie zainstalowaną wersję gry możesz sprawdzić w lewym górnym rogu w Menu Głównym gry. Na steam patch instaluje się sam, chyba że wybrałeś inne ustawienia steam.
2. Czy błąd występuje dalej po tym jak wyjedziesz przyczepą z triggera (miejsca przeładunku) i wjedziesz ponownie?
How to post a log file | How to upload images
Lanio92
Posts: 10
Joined: Sun Dec 09, 2018 8:47 pm

Re: Zbugowany Silos [Video]

Post by Lanio92 »

Po aktualizacji mogę wyładować wszystkie zboża ale teraz pojemność po dostawieniu 3 silosów pokazuje 750 000L zamiast 500 000L :) dodatkowo pokazuje mi ze pojemność silosów inne wynosi 700 000L i mam w nich jakieś zboża których do nich nie wyładowywałem i ni mogę ich tez zabrać.
Post Reply