Problemy z kombajnem

_TigerNight_
Posts: 5
Joined: Mon Dec 10, 2018 1:49 pm

Problemy z kombajnem

Post by _TigerNight_ »

Dzień dobry,

Mam dość dziwny problem. WSZYSTKIE kombajny mają heder zawieszony trochę za nisko przez co maksymalnie przyciskając gaz kombajn stoi bo heder "zachacza" o glebe przez co nie można kosić. Wyłączenie i włącznie gry pomaga na chwile poczym problem znowu wraca? Jak to naprawić. Ktoś miał tak samo? (mam najnowszy patch 1.1.3 wersja to steam'owa windows 10).
Z góry Dziękuję
User avatar
toneshifterz
Posts: 32
Joined: Wed Feb 28, 2018 2:25 pm

Re: Problemy z kombajnem

Post by toneshifterz »

Jeżeli jest taka możliwość prosił bym o filmik lub zdjęcie problemu jak to wygląda.
_TigerNight_
Posts: 5
Joined: Mon Dec 10, 2018 1:49 pm

Re: Problemy z kombajnem

Post by _TigerNight_ »

Oczywiście,
kombajn czasami jeździe bardzo powoli albo w ogóle stoi, kiedy zatrudnimy pracownika wyskakuje komunikat "pomocnik […] przerwał prace-nieznany powód" pojawia się to na każdym polu i w każdym kombajnie.
Bardzo przepraszam za jakość filmu, ale to o co chodziło chyba widać.

https://youtu.be/wtC-dCZRFng
dexus
Posts: 162
Joined: Sat Nov 29, 2014 9:17 am

Re: Problemy z kombajnem

Post by dexus »

Spróbuj z nowym patchem w wersji beta, może pomoże, a na tym filmiku nic nie widać... Nie nagrywa się telefonem obrazu na monitorze... Tak samo screenów.
_TigerNight_
Posts: 5
Joined: Mon Dec 10, 2018 1:49 pm

Re: Problemy z kombajnem

Post by _TigerNight_ »

Wiem, że nic nie widać z resztą sam to napisałem, ale widać to co potrzebne a pozatym może nie miałem programu do nagrywania -,-
User avatar
toneshifterz
Posts: 32
Joined: Wed Feb 28, 2018 2:25 pm

Re: Problemy z kombajnem

Post by toneshifterz »

Jaki jest stan uszkodzeń hederu?, przy zegarze (liczniku) widać stan uszkodzeń kombajnu a heder to oddzielna maszyna można to sprawdzić w menu w zakładce z ikonka ciagnika (pozniej jest link ze screenem gdzie to sprawdzic.

http://prntscr.com/lt95d3
Lanio92
Posts: 10
Joined: Sun Dec 09, 2018 8:47 pm

Re: Problemy z kombajnem

Post by Lanio92 »

Uszkodzenia nie maja nic do rzeczy, mam ten sam problem i wydaje mi się ze zależy to od wielkości hederu oraz ukształtowania terenu. Mam nadzieje ze poprawia to w nowym patchu, a na razie gdy kombajn się zablokuje to włączam heder, tempomat i podnoszę i opuszczam cheder aż kombajn ruszy :)
_TigerNight_
Posts: 5
Joined: Mon Dec 10, 2018 1:49 pm

Re: Problemy z kombajnem

Post by _TigerNight_ »

Myślę tak jak lanio heder jest cały nowy i nwm co mam robić, ponieważ błąd naprawdę bardzo przeszkadza.
A moim zdaniem lanio również ma rację, ponieważ im równiejsze pole i im mniejszy heder tym błąd jest rzadrzy, ale jednak występuje.

dołączam link do filmu na którym raczej wyraźnie widać, że przy opuszczaniu hederu kombajn się "podnosi".

https://youtu.be/nnIfFQm1SWk
User avatar
toneshifterz
Posts: 32
Joined: Wed Feb 28, 2018 2:25 pm

Re: Problemy z kombajnem

Post by toneshifterz »

Na jakiej mapie masz ten problem i polu ?

Edit: Ok już w filmiku zauważyłem jakie pole i mapa :P przetestowałem i u mnie wszystko ok jest a mam patch 1.2.0.0 beta.
_TigerNight_
Posts: 5
Joined: Mon Dec 10, 2018 1:49 pm

Re: Problemy z kombajnem

Post by _TigerNight_ »

Jak już pisałem problem pojawia się na każdej mapie, na każdym polu i w każdym kombajnie.
User avatar
toneshifterz
Posts: 32
Joined: Wed Feb 28, 2018 2:25 pm

Re: Problemy z kombajnem

Post by toneshifterz »

Ściągnij patcha 1.2.0.0 i będzie wszystko ok.

http://prntscr.com/ltpfoz
Lanio92
Posts: 10
Joined: Sun Dec 09, 2018 8:47 pm

Re: Problemy z kombajnem

Post by Lanio92 »

Problem chyba zginął po patchu, na razie sprawdziłem na jednym polu na którym zawsze mi się blokował :)
marcisn
Posts: 1
Joined: Tue Sep 13, 2022 6:38 am

Re: Problemy z kombajnem

Post by marcisn »

Dzień dobry wczoraj gdy pierwszy raz uruchomiłem grę Farming Simulator 22 to początkowo fajnie się budowało gospodarke ale później gdy chciałem wykosić zboże to nie mogłem uruchomić hederu. Szukałem w ustawieniach ale nic nie znalazłem. Proszę o pomoc. (gram na PC)
Carlos_3232232
Posts: 1
Joined: Tue Sep 20, 2022 10:26 pm

Re: Problemy z hederem

Post by Carlos_3232232 »

Czemu jak podłączam heder to mi on nie działa
Post Reply