Aktualizacja

Marcin1234
Posts: 1
Joined: Wed Jan 09, 2019 2:27 pm

Aktualizacja

Post by Marcin1234 »

Witam wie ktoś Kiedy wyjdzie nowa aktualizacja bo jest sporo błędów do poprawienia pracownik podczas siewu omija kawalki pola albo nie dojeżdża do konca tylko zawraca w połowie sam też nie mogę zasiać do końca i problem z kiszonka zostaję mi trochę w silosie i w żaden sposób nie mogę go opruznuc ciężki jest temat bardzo mnie to wkurza gram na ps4
kali97
Posts: 18
Joined: Mon Jan 07, 2019 8:17 pm

Re: Aktualizacja

Post by kali97 »

A gra chodzi Ci płynnie po najnowszej aktualizacji? Czy są duże spadki fps?
apex5@o2.pl
Posts: 9
Joined: Mon Nov 26, 2018 2:08 pm

Re: Aktualizacja

Post by apex5@o2.pl »

Potwierdzam, że jest jeszcze chyba trochę do naprawienia. Gram na PS4 pro i z pracownikiem też często mam takie problemy, co też czasami wynika po prostu z braku miejsca na skraju pola do zawrócenia. Czasami mam wrażenie, że potrzebują oni do tego połowy mapy. U mnie np. w trakcie rozsiewania nawozu rozrzutnikiem (BREDALEM) lubi pojawić się praktycznie pokaz slajdów. Klatki spadają dramatycznie w pewnych momentach. No i nie wiem czy u was na ps4 też zauważyliście, że po ostatniej aktualizacji trawa między polami nie ugniata się pod kołami maszyn? Przed aktualizacją zostawały ugniecione wyjeżdżone pasy, a teraz tego nie ma.
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Aktualizacja

Post by iwan4672 »

To jeszcze nie wszystko. Przy uruchomieniu gry jak jest joystick ustawiony na true, gra się uruchamia dwa razy, i minimalizuje ją do paska zadań. Z tego wynika że aktualizacja zamiast poprawić grę, to ją popsuła.
Post Reply