Kontratak Słonecznik x box one s

pele1291
Posts: 24
Joined: Fri Jan 18, 2019 5:29 pm

Kontratak Słonecznik x box one s

Post by pele1291 »

Witam z kontraktem na słonecznik zebrałem wszystko i w skupie pokazało że 97% dostarczono i więcej już nic się nie dało zrobić i musiałem anulować kontrakt. Miał ktoś podobny problem?
User avatar
JILT
Posts: 16
Joined: Tue Dec 24, 2013 11:28 pm

Re: Kontratak Słonecznik x box one s

Post by JILT »

No brawo, znaczy że nie tylko u mnie, ale jak widzisz w moim wątku też cisza:

viewtopic.php?f=982&t=139084
pele1291
Posts: 24
Joined: Fri Jan 18, 2019 5:29 pm

Re: Kontratak Słonecznik x box one s

Post by pele1291 »

A próbowałeś jeszcze jakiś inny kontrakt ze slonecznikiem i bylo to samo? Bo ja już więcej nie próbowałem i nie wiem czy to tylko tak jednorazowo było czy dalej lipa?
Ritikante
Posts: 6
Joined: Sat Jul 02, 2016 8:18 am

Re: Kontratak Słonecznik x box one s

Post by Ritikante »

A czy wy wiecie że zniszczone maszyny mają niższą wydajność ?
pele1291
Posts: 24
Joined: Fri Jan 18, 2019 5:29 pm

Re: Kontratak Słonecznik x box one s

Post by pele1291 »

Dzisiaj miałem to samo tylko że z bawełna
Ritikante
Posts: 6
Joined: Sat Jul 02, 2016 8:18 am

Re: Kontratak Słonecznik x box one s

Post by Ritikante »

Wyjaśnię jeśli poziom uszkodzenia hedera spadnie poniżej 69 % spada wydajność i zamiast ponad 100% wydajności macie 97% i nie zaliczone zadanie
pele1291
Posts: 24
Joined: Fri Jan 18, 2019 5:29 pm

Re: Kontratak Słonecznik x box one s

Post by pele1291 »

Nawet przy wypożyczeniu pojazdów do kontraktu? Jak się wypozycza sprzęt to widać ile maszyna przepracowala i gdzie to sprawdzić że heder ma mniej niż 69%? Bo tak to nie opłaca się przyjmować takiego kontaktu
User avatar
JILT
Posts: 16
Joined: Tue Dec 24, 2013 11:28 pm

Re: Kontratak Słonecznik x box one s

Post by JILT »

Ritikante wrote: Sat Jan 19, 2019 7:19 am Wyjaśnię jeśli poziom uszkodzenia hedera spadnie poniżej 69 % spada wydajność i zamiast ponad 100% wydajności macie 97% i nie zaliczone zadanie
Ponieważ gram poziom od zera, bo na początku trzeba wypożyczać maszyny i tam w sumie trzeba zebrać 90%, a 10% jest dla ciebie i nigdy nie musiałem naprawiać maszyn wypożyczonych i zadanie się wykonywało bez problemu. Czemu jest wiec problem z tym słonecznikiem tylko? Miałem zadanie z burakami na dużym polu za 70k jakoś i tam wypożyczoną maszynę zajechałem do zera i pojechałem ją naprawić tylko dlatego, że jechała za wolno i też zadanie zrobiłem bez problemu. W zadaniach nie niszczą się tez pola jak się po nich jeździ. W czym jest więc problem z tym słonecznikiem?
Ritikante
Posts: 6
Joined: Sat Jul 02, 2016 8:18 am

Re: Kontratak Słonecznik x box one s

Post by Ritikante »

Po ostatniej aktualizacji wypożyczane maszyny są w różnym stanie stan hederu można zobaczyć w warsztacie , albo użyć modu EnhancedVehicle który między innymi pokazuje stan wszystkich podłączonych urządzeń a nie tylko pojazdu. Jak widać że heder jest mocno uszkodzony to lepiej zrezygnować przed rozpoczęciem pracy, straty będą mniejsze
pele1291
Posts: 24
Joined: Fri Jan 18, 2019 5:29 pm

Re: Kontratak Słonecznik x box one s

Post by pele1291 »

Ok dzięki za informację sprawdzę przy następnym graniu i zobaczymy czy będzie ok
pele1291
Posts: 24
Joined: Fri Jan 18, 2019 5:29 pm

Re: Kontratak Słonecznik x box one s

Post by pele1291 »

Ritikante dzięki za pomoc naprawa hedera pomogła i działa kotrakt ze slonecznikiem został zaliczony
rav23pl
Posts: 6
Joined: Tue Jan 08, 2019 12:43 pm

Re: Kontratak Słonecznik x box one s

Post by rav23pl »

Miałem to samo z ziemniakami - ok 97% i musiałem porzucić kontrakt.
To niech ktoś mi wyjaśni - mając heder sprawny 100% zbiorę więcej z tego samego pola co heder sprawny na 50% ?
pele1291
Posts: 24
Joined: Fri Jan 18, 2019 5:29 pm

Re: Kontratak Słonecznik x box one s

Post by pele1291 »

Patrząc na to logicznie to w tym przypadku wychodzi na to że tak powinno wychodzić że gdy heder sprawny na 100% to więcej zbiera
User avatar
JILT
Posts: 16
Joined: Tue Dec 24, 2013 11:28 pm

Re: Kontratak Słonecznik x box one s

Post by JILT »

O, info może się przydać, choć ja nie biorę już tanich zleceń. Przy burakach z dużego pola pewnie naprawa będzie opłacalna.
Swoje maszyny trzymam w stanie >90%.

Trochę mnie bawi stan procentowy obciążników ;) Bo co tam może się zepsuć? Masę tracą? :D
pele1291
Posts: 24
Joined: Fri Jan 18, 2019 5:29 pm

Re: Kontratak Słonecznik x box one s

Post by pele1291 »

Witam o co może chodzić albo w czym jest problem bo po wszczsniejszej poradzie o naprawie hederu zaliczyło mi ze 2 zlecenia kolejnych już mi nie zalicza jest albo 97% 86% wypozyczalem sprzęt używany że sklepu do zadania od razu naprawiłem heder i w pole i nagle nic. Dzisiaj wziąłem wypozyczalem ze sklepu nowy kombajn i heder dla siebie tego największego New Hollanda skosilem pole pszenicy odwoze do wskazanego skupu i nie zaliczone. O co się rozchodzi tym razem?
Post Reply