Siewniki Horscha

ramonz26
Posts: 2
Joined: Sat Jan 26, 2019 2:33 pm

Siewniki Horscha

Post by ramonz26 »

Nie wiem czy ktoś spotkał się z takim problemem. Zakupiłem siewnik Horscha Pronto 9DC oraz sadzarkę Maestro 12 SW. W obu przypadkach nie ma opcji "funkcji narzędzia 2" pod literą "X", czyli po prostu "rozłóż" i "złóż" maszynę. Można ją rozłożyć tylko poprzez "V" czyli "opuść", ale później pozostaje rozłożona i ciężko poruszać się takim pojazdem. Gram na europejskiej mapie na łatwym poziomie. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Siewniki Horscha

Post by iwan4672 »

Spróbuj w opcjach zresetować ustawienia klawiatury. Jak to nie pomoże, to usuń plik inputBinding.xml. Znajduje się w Moje dokumenty->My Games->FarmingSimulator2019. Ustawienia wrócą do domyślnych.
ramonz26
Posts: 2
Joined: Sat Jan 26, 2019 2:33 pm

Re: Siewniki Horscha

Post by ramonz26 »

iwan4672 wrote: Sun Jan 27, 2019 10:14 am Spróbuj w opcjach zresetować ustawienia klawiatury. Jak to nie pomoże, to usuń plik inputBinding.xml. Znajduje się w Moje dokumenty->My Games->FarmingSimulator2019. Ustawienia wrócą do domyślnych.
Serdeczne dzięki Iwan. Reset pomógł. Mój szkolny błąd - nie zwróciłem uwagi - w ustawieniach kierownicy - że dwie czynności były przypisane pod jeden przycisk. Już wszystko w porządku, tylko uczę się na nowo ustawień kierownicy. Jeszcze raz dziękuję.
Post Reply