Problem z odpaleniem save na PS4

Stachu
Posts: 19
Joined: Fri Jul 27, 2018 1:36 pm

Problem z odpaleniem save na PS4

Post by Stachu »

Mam problem.Kiedy odpalam save to ekran się z ciemnia i można się tylko przełączać po pojazdach, wchodzić w sklep i to menu w grze nwm jak się nazywa gdzie są pola. I jeszcze rolnik siedzący w ciągniku ma ręce w kształcie litery T.
Fazer94
Posts: 6
Joined: Tue Mar 26, 2019 3:42 pm

Re: Problem z odpaleniem save na PS4

Post by Fazer94 »

Mam dokładnie to samo. Na pierwszym savie po 75h grania, a na drugim po 15 godzinach. Kontaktowałem się z Giants w tej sprawie, prosili o zaintalowanie aktualizacji ale problem jest nadal. Czekam na odpowiedź. Znalazłeś już rozwiązanie problemu?
Topcioo
Posts: 3
Joined: Wed Mar 27, 2019 6:51 pm

Re: Problem z odpaleniem save na PS4

Post by Topcioo »

Dzisiaj mi się wydarzył taki sam problem, ekran się ściemnił, i mogę tylko przeskakiwać po maszynach i wejść do sklepu, mam nadzieję że jakoś da się to rozwiązać, ponieważ nie chce żeby 91 godzin grania mi się zmarnowało
Stachu
Posts: 19
Joined: Fri Jul 27, 2018 1:36 pm

Re: Problem z odpaleniem save na PS4

Post by Stachu »

Nie znalazłem. Ja mam 75h przegrane.
Fazer94
Posts: 6
Joined: Tue Mar 26, 2019 3:42 pm

Re: Problem z odpaleniem save na PS4

Post by Fazer94 »

Ja tak samo. Na pierwszym save po 75h i wczoraj na drugim po 15h. Przesada, nie opłaca się od nowa wszystkiego robić bo znowu może to wywalić. Nie mam pojecia co zrobić.
Krisstoffer33
Posts: 7
Joined: Mon Mar 25, 2019 9:53 pm

Re: Problem z odpaleniem save na PS4

Post by Krisstoffer33 »

Witam u mnie jest ten sam problem. Na mapie Felsbrunn, (na ps4) mam czarny ekran mogę się przełączać między pojazdami nie mogę włączyć danego pojazdu. Zniknęły mi budynki zwierzęta cały dorobek poszedł na zmarnowanie. Przegrałem na tym zapisie 212h. To co dzieje się z grą naprawdę przekracza wszelkie granice. Po co wydają grę skoro ma ona tyle błędów, tylko denerwują graczy. Przy zakupie płyty widnieje zapis na pudełku z funkcją wibracji. Ja się pytam gdzie ona jest, 4 miesiące i nic. Chyba trzeba jakąś sprawę im wytoczyć, za wprowadzanie graczy w błąd. Ja już ma dość tej gry, największy nie wypał tej serii.
Krisstoffer33
Posts: 7
Joined: Mon Mar 25, 2019 9:53 pm

Re: Problem z odpaleniem save na PS4

Post by Krisstoffer33 »

Czy ktoś to wogóle czyta? Nikt nie wie co z tym zrobić, może jakiś moderator.
Fazer94
Posts: 6
Joined: Tue Mar 26, 2019 3:42 pm

Re: Problem z odpaleniem save na PS4

Post by Fazer94 »

Niestety problem nie jest znany nawet dla Giants. Oto e-mail zwrotny od supportu.
----------------
Thank you for your email.

Since you have the last update, we would recommend you to go to our official forum. With the FS community, you can exchange information and ideas, signal mod’s issues, talk about your experience in the game ask for advices and even openly share your point of view about the game and make suggestions to make the game better. Players are always happy to help.

You simply need to create an account, create a new topic and clearly explain your problem. Please don’t forget to precise on which version of Farming Simulator you are playing and on which platform (PC/MAC/XBOX/PS)

Here is the link to the forum : viewforum.php?f=478

Best regards,
Janice Nguizani
GIANTS Software Support Team
Krisstoffer33
Posts: 7
Joined: Mon Mar 25, 2019 9:53 pm

Re: Problem z odpaleniem save na PS4

Post by Krisstoffer33 »

Wina leży po ich stronie definitywnie, ale się do tego nie przyznają. Najłatwiej powiedzieć że problem szukać u innych graczy. Barany tam pracują. Szkoda gadać. Wydaje mi się że problem leży w tym że teren był zmieniany modyfikowany. Wył. Wszystkie mody a problem dalej był.
Post Reply