Brak Miejsca na nowe maszyny!

Młody
Posts: 1
Joined: Wed Mar 27, 2019 8:18 am

Brak Miejsca na nowe maszyny!

Post by Młody »

Siemanko.
Szybko , wyskakuje mi komunikat . BRAK MIEJSCA NA NOWE MASZYNY. Plac w sklepie jest pusty . Moje pytanie brzmi.czy da sie jakos.powiekszyc lub usunąć ten ogranicznik ? Dodam ze gram na konsoli ps4 :search:
kali97
Posts: 18
Joined: Mon Jan 07, 2019 8:17 pm

Re: Brak Miejsca na nowe maszyny!

Post by kali97 »

Mam takie inne pytanie. Czy posiadasz na PS 4 spadki fps podczas grania w FS 19?
Fazer94
Posts: 6
Joined: Tue Mar 26, 2019 3:42 pm

Re: Brak Miejsca na nowe maszyny!

Post by Fazer94 »

Ogranicznik to sloty. Niestety chyba nie da się tego znieść. Ilość slotów możesz sprawdzić w sklepie, w prawej gornej krawędzi masz dopuszczalną, około 1200. Każdy pojazd/budynek itp zajmuje daną ilość slotów. Też mam z tym problem, brakuje mi slotów. :/
M-Michalczyk
Posts: 7
Joined: Sat Nov 05, 2016 1:59 pm
Contact:

Re: Brak Miejsca na nowe maszyny!

Post by M-Michalczyk »

Proponuję używać jednej marki ciągników jak i modelu, przykładowo: jeżeli Fiat 1300DT zajmuję - 10 slotów, to jeżeli kupisz drugi taki sam to już bedzie liczony jako - 2. A więc mamy dwa ciagniki kture zajmują - 12 slotów. A jezeli pierwszy Fiat zajmuje wam - 10 to jesli kupicie drugi ciagnik innej marki, przykładowo T6 ma - 30 to juz jest - 40. I znowu kupujac t6 x2 zużycie slotu bedzie - 32
Mateusz_FS19
Posts: 6
Joined: Wed Oct 02, 2019 1:21 pm

Re: Brak Miejsca na nowe maszyny!

Post by Mateusz_FS19 »

Może GIANTS by puścił jakiegoś patcha na te sloty, bo wersje na pc i Xbox one tego nie mają i możesz kupić wszystko co jest dostępne w sklepie. Szkoda, że graczom, którzy posiadają ps4 zrobili takie ograniczenie;( jestem z tego tytułu bardzo rozczarowany, gdyż również posiadam ps4.
Shreq23
Posts: 78
Joined: Wed May 29, 2019 6:46 pm

Re: Brak Miejsca na nowe maszyny!

Post by Shreq23 »

Gracze na x one też to maja . To są ograniczenia konsol
:hi:
Post Reply