Problem z kontrolerem Xbox One

k4kacper
Posts: 2
Joined: Fri Jun 21, 2019 12:34 pm

Problem z kontrolerem Xbox One

Post by k4kacper »

Witam,
mam problem z moim kontrolerem gdy wchodzę do gry to gra nie wykrywa w ogóle pada, a w systemie i w innych grach działa?
Proszę o pomoc!
Maikello
Posts: 379
Joined: Thu May 11, 2017 12:43 pm

Re: Problem z kontrolerem Xbox One

Post by Maikello »

Hello
Kiedyś używałem pada z X360 a obecnie używam wersji Elite z Xbox One i nie mam żadnych problemów. Nie ważne czy podpinam pada gdy gra jest już uruchomiona czy też nie. Ta odpowiedz zapewne Ci nie pomogła ale tak też właśnie opisałeś swój problem. Podaj jaki system operacyjny, jaka wersja gry,sprawdz w ustawieniach gry czy masz włączoną obsługe kontrolerów. 2.Skasuj (ew. wytnij i przenieś w bezpieczne miejsce np mody etc) całą zawartość folderu "Farming Simulator 19" z Twoich dokumentów następnie podłącz pada i włącz grę
k4kacper
Posts: 2
Joined: Fri Jun 21, 2019 12:34 pm

Re: Problem z kontrolerem Xbox One

Post by k4kacper »

Maikello wrote: Fri Jun 21, 2019 2:39 pm Hello
Kiedyś używałem pada z X360 a obecnie używam wersji Elite z Xbox One i nie mam żadnych problemów. Nie ważne czy podpinam pada gdy gra jest już uruchomiona czy też nie. Ta odpowiedz zapewne Ci nie pomogła ale tak też właśnie opisałeś swój problem. Podaj jaki system operacyjny, jaka wersja gry,sprawdz w ustawieniach gry czy masz włączoną obsługę kontrolerów. 2.Skasuj (ew. wytnij i przenieś w bezpieczne miejsce np mody etc) całą zawartość folderu "Farming Simulator 19" z Twoich dokumentów następnie podłącz pada i włącz grę
Mam Windowsa 10 home, wersja gry to 1.3.0.1. W ustawieniach mam włączoną obsługę kontrolerów.
Maikello
Posts: 379
Joined: Thu May 11, 2017 12:43 pm

Re: Problem z kontrolerem Xbox One

Post by Maikello »

Pobierz najnowszą łatkę 1.4
Gdyby to nie pomogło to tak jak napisałem wyżej. Przenieś mody i save w bezpieczne miejsce a następnie skasuj całą zawartość folderu Farming Simulator 19 z Twoich dokumentów (nie wiem jak to jest w win10 ale to ten folder gdzie masz mody i save, broń Boże nie tam gdzie masz zaistalowaną grę :zunge: ), podłącz pada i uruchom grę. Możliwe że problem jest w windowsie i trzeba coś ustawić ale to zapewne znajdziesz na YT
Post Reply