Problem z grą

Eddimax
Posts: 7
Joined: Wed Jul 24, 2019 6:30 pm

Problem z grą

Post by Eddimax »

Witam mam pytanie. Mianowicie posiadam Fs19 na Xbox one s i problem jest taki że jak zrobię nowy save to wszystko ładnie pięknie chodzi ale jak już dokupię trochę maszyn to zaczyna się scinać trochę i dźwięki maszyn się zmieniają na takie bez sensu... Albo jak wiozę pełną przyczepę beli to takie lagi są że nie idzie jechać pomóżcie bo nie wiem czego to jest wina szukałem ma internecie i nic nie znalazłem na ten temat a chciałbym normalnie grać ale się nie da nie wiem czy to wina telewizora czy co
Stiv512
Posts: 91
Joined: Sun Dec 09, 2018 10:28 am

Re: Problem z grą

Post by Stiv512 »

Pamiętam, że były lagi w grach które nie były zoptymalizowane pod konsole lub dopiero wyszły. Wtedy np. przy wybuchach klatki spadały do 20fps. Masz najnowszą wersję?
Eddimax
Posts: 7
Joined: Wed Jul 24, 2019 6:30 pm

Re: Problem z grą

Post by Eddimax »

Tak mam najnowsza wersje itd itp. Pamiętam że jak miałem ps3 to grałem w Fs15 to miałem ten sam problem że na początku posiadałem z 10 maszyn i było wszystko ładnie pięknie ale jak kupiłem już więcej to zaczęło się to tak lekko lagować dźwięki maszyn się zmieniały itd itp i tak samo dzieje się tutaj a nie wspomnę jak np zbiorę np z 20 bel obok siebie to już koniec nie mogę obok niczym przejechać bo zacina się niemiłosiernie...
Eddimax
Posts: 7
Joined: Wed Jul 24, 2019 6:30 pm

Re: Problem z grą

Post by Eddimax »

I to nie jest wina map czy modów bo bez nich też się tak dzieje
Stiv512
Posts: 91
Joined: Sun Dec 09, 2018 10:28 am

Re: Problem z grą

Post by Stiv512 »

To nie wiem, nie mam konsoli więc nie zobaczę. A jak kupisz więcej maszyn to konsola głośniej chodzi?
Eddimax
Posts: 7
Joined: Wed Jul 24, 2019 6:30 pm

Re: Problem z grą

Post by Eddimax »

Nie. Cały czas chodzi tak samo równo i nawet inne gry takie Forza Horizon 4 która też jest wymagająca chodzi u mnie ładnie płynnie bez żadnych problemów... Rozmawiałem z kolegą który powiedział mi że to może być wina telewizora lub kabla Hdmi że FS się zacina w sumie to telewizor ma już swoje lata i nie jest jaki wow ale kabel hdmi jest oryginalny od Xboxa tylko nie wiem co to ma do rzeczy
Stiv512
Posts: 91
Joined: Sun Dec 09, 2018 10:28 am

Re: Problem z grą

Post by Stiv512 »

A masz gdzie podłączyć do innego monitora/telewizora?
Eddimax
Posts: 7
Joined: Wed Jul 24, 2019 6:30 pm

Re: Problem z grą

Post by Eddimax »

Podłączyłem przedwczoraj do 3 różnych telewizorów i bez zmian
dexus
Posts: 162
Joined: Sat Nov 29, 2014 9:17 am

Re: Problem z grą

Post by dexus »

FS tak ma. Na PC też to się czasami dzieje. Po update jest lepiej, ale może to być wina save'a u mnie bo na felsbrun mam go od początku gry i sporo maszyn i odczuwam spadek fps do 20 gdy wjeżdżam ns gospo. Ale na wschodniej dolinie od niedawna gram i nie mam tego problemu.
Wy na konsolach macie ograniczenia slotowe więc przyczyną może być wykorzystana ich spora ilość.
MaxiCheats
Posts: 1
Joined: Tue Apr 12, 2022 10:17 pm

Re: Problem z grą

Post by MaxiCheats »

Też mam coś takiego. Gra się przycina, a w sklep jak wchodze i przeglądam maszyny to konsola zaczyna głośniej chodzić i wyje ( xbox series x) ktoś już wie czemu tak się dzieje?
Rudy102tdii
Posts: 2
Joined: Wed Jul 13, 2022 9:00 am
Location: Polska/Norwegia

Re: Problem z grą

Post by Rudy102tdii »

Witam.
Posiadam ps4 pro. I mam ten sam problem.Ale spróbuje otworzyć ps4 i wyczyścić ja jeszcze raz a może zakupić SSD dysk.Jak wogle to pomoże :hmm:
Rudy102tdii
Posts: 2
Joined: Wed Jul 13, 2022 9:00 am
Location: Polska/Norwegia

Re: Problem z grą

Post by Rudy102tdii »

Witam.
Jednak ps4 Pro trafiło do servisu :wyczyszczona (cos tak było) i wymieniona tylko pasta i Rezultat tej pracy jest taki ze lekko słychać jak wchodzi wiatrak na wyższe obroty.Koszt 220zł.i warto było.Pozdro
Post Reply