Multiplayer

Wladek2601
Posts: 7
Joined: Thu Aug 01, 2019 5:09 pm

Multiplayer

Post by Wladek2601 »

Witam SERDECZNIE. MAM pytanie odnośnie multiplayer ponieważ dopiero zaczynam zabawę z tym trybem. Chodzi o to czy jeżeli utworze gospodarstwo i kupię maszyny to czy kolega będzie ich mógł używać nawet jeśli ja nie będę wtedy grał. Czy one są w jakiś sposób zablokowane 8 nie da się do nich wejść do czasu aż ja dołączę do gry? I jeszcze jedno pytanie czy tak samo wygląda sytuacja z polami. Czy możemy naprzyklad zrobić sobie jedno duże wspólne gospodarstwo i każdy w każdej chwili może używać wszystkich maszyn dostępnych na mapie nie ważne kto je kupił ja czy kolega. Czy to tak nie działa. Proszę o pomoc i dziękuję bardzo.
Stiv512
Posts: 91
Joined: Sun Dec 09, 2018 10:28 am

Re: Multiplayer

Post by Stiv512 »

Nie będzie mógł grać bez Ciebie bo ty hostujesz serwer. Aby grać z tobą na gospo musi dołączyć do niego klikając esc i wybierając je. Jeżeli nie dołączy lub dojdzie do innego nie będzie mógł w ogóle używać twoich maszyn i robić na twoim polu.
Wladek2601
Posts: 7
Joined: Thu Aug 01, 2019 5:09 pm

Re: Multiplayer

Post by Wladek2601 »

No tak rozumiem a jeżeli ja hostuje serwer to on może dołączyć do gospodarstwa i używać maszyn nawet jeśli ja nie będę grał w tym momencie czy nie ma takiej możliwości
Wladek2601
Posts: 7
Joined: Thu Aug 01, 2019 5:09 pm

Re: Multiplayer

Post by Wladek2601 »

Chodzi dokładnie czy jest jakaś możliwość żeby zezwolić temu koledze na używanie moich maszyn i korzystania z moich pół bez mojej obecności na serwerze
Stiv512
Posts: 91
Joined: Sun Dec 09, 2018 10:28 am

Re: Multiplayer

Post by Stiv512 »

Jak dołączy do gospo to tak ale farming musi być włączony i MUSISZ być na serwerze bo inaczej nie będzie mógł grać.
Maikello
Posts: 379
Joined: Thu May 11, 2017 12:43 pm

Re: Multiplayer

Post by Maikello »

Możesz wynająć serwer dedykowany za 20,30 złotych msc. Wtedy serwer będzie aktywny nawet jak Tobie się komputer spali, czego Ci nie życzę, taki przykład tylko
Wladek2601
Posts: 7
Joined: Thu Aug 01, 2019 5:09 pm

Re: Multiplayer

Post by Wladek2601 »

I jeżeli ja wynajmę taki serwer to wtedy będzie mógł korzystać z moich maszyn i uprawiać pola które ja zakupiłem tak?? I nie muszę wtedy być zalogowany ani mieć uruchomionego farming, po prostu on jak będzie chciał pograć a ja nie będę miał czasu to wchodzi i uprawia moje i swoje pola i korzysta z moich i swoich maszyn w dowolnym momencie tak?. Przepraszam że tak was mecze tymi może glupimi pytaniami. I z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Stiv512
Posts: 91
Joined: Sun Dec 09, 2018 10:28 am

Re: Multiplayer

Post by Stiv512 »

Tak, jeżeli dojdzie do twojego gospo może robić co chce. A jeśli byś chciał aby mógł kupować to musisz dać mu uprawnienia pod esc
ciapek
Posts: 25
Joined: Fri Sep 20, 2019 7:57 pm

Re: Problem w grze multiplayer

Post by ciapek »

Dzień dobry. Mam pewien problem z grą wieloosobową w Farmingu Simulator 19. Ponieważ chce sobie normalnie grać z bratem. No i niby wszystko się udało, niby wszystko działa normalnie z jednym ALE. Ponieważ osoba która nie jest gospodarzem, nie może normalnie jeździć maszynami. W jednym komputerze nie działa licznik i ciągnik jedzie zbyt gwałtownie, a w drugim jedzie pozornie zbyt wolno i tnie podczas jazdy. Obydwa komputery mają aktualizację 1.4.1. Gramy bez modów. Bez gry wieloosobowej działa chyba normalnie. :?: Czy ktoś mógłby mi pomóc. Bardzo proszę.
Last edited by ciapek on Sat Sep 21, 2019 4:15 pm, edited 1 time in total.
Stiv512
Posts: 91
Joined: Sun Dec 09, 2018 10:28 am

Re: Multiplayer

Post by Stiv512 »

Jakie pingi są?
ciapek
Posts: 25
Joined: Fri Sep 20, 2019 7:57 pm

Re: Multiplayer

Post by ciapek »

A co to są te pingi?
ciapek
Posts: 25
Joined: Fri Sep 20, 2019 7:57 pm

Re: Multiplayer

Post by ciapek »

Pingi to są te MS i WPS?
Stiv512
Posts: 91
Joined: Sun Dec 09, 2018 10:28 am

Re: Multiplayer

Post by Stiv512 »

Zrobić pingtest albo w fs sprawdzić na mp na minimapie pisze liczba ms
ciapek
Posts: 25
Joined: Fri Sep 20, 2019 7:57 pm

Re: Multiplayer

Post by ciapek »

Liczba ms waha się od 60 parę do ponad stówki. Kiedy jest stówka, liczba jest czerwona, chyba to normalne. Stówka pojawia się, kiedy jeżdżę ciągnikiem i pojawia się co kilkanaście sekund.
ciapek
Posts: 25
Joined: Fri Sep 20, 2019 7:57 pm

Re: Multiplayer

Post by ciapek »

Poza tym zauważyłem że nie dość że szybko się rozpędza, to licznik oszukuje, ponieważ gdy faktyczne jadę 80 km/h, to licznik pokazuje 150-200 km/h. Poza tym jadąc ma się wrażenie, że tyle się jedzie faktycznie. Poza tym gdy jadę szybko i załóżmy jest ulica, to na kolega widzi na swoim komputerze, że przekroczyłem ulicę, natomiast na swoim widzę, że jestem jeszcze na trawie i dopiero kilka sekund później wjeżdżam na ulicę. Czym szybciej jadę tym bardziej wariuję.
A liczbę ms to pisałem z jednego komputera.
Jeśli chodzi o komputery to oba są sprawne, choć jeden jest nowy ( ten w którym jedzie za wolno ), a drugi ma ponad 5 lat ( ten w którym jadę "zbyt szybko"). Na starym komputerze gra była świeżo zainstalowana, w drugim trochę już chodziła i tam były zainstalowane mody, tyle że sprawdzaliśmy bez modów. Choć teraz jeszcze przyznam się, że była próba numer 2, tyle że z dwoma modami: skrzynią biegów i Ursusem C-360. Nic się nie zmieniło, choć skrzynia sprawia, że jest odrobinę wygodniej, jednak i tak nie da się tak wykonywać prac polowych i NORMALNIE JEŹDZIĆ. Gracz chodzi normalnie.
Post Reply