Komputer nie czyta mi płyty z FS19

Kapikowy
Posts: 3
Joined: Mon Aug 05, 2019 1:54 pm

Komputer nie czyta mi płyty z FS19

Post by Kapikowy »

Witam, mój problem polega na tym że płyta w FS19 jest w ogóle nie wyczytywana przez komputer na samym początku gdy chciałem zainstalować go bo dopiero go kupiłem miałem ten sam problem ale jakoś sobie z nim poradziłem przeczyściłem stacje dysków DVD, przeskanowałem komputer i usunąłem nie potrzebne programy i jakoś go zainstalowałem i przez kilka tygodni normalnie grałem. Przestałem mieć na niego czas i długo nie grałem chciałem go uruchomić i nic przeczyściłem Stacje dysków DVD odinstalowałem kilka programów nawet Farminga i nadal nie czyta mi tej płyty.
Liczę na szybką pomoc :D
Stiv512
Posts: 91
Joined: Sun Dec 09, 2018 10:28 am

Re: Komputer nie czyta mi płyty z FS19

Post by Stiv512 »

A inne płyty czyta? Jeśli tak to raczej będzie wina płyty (porysowanie, brud)
Kapikowy
Posts: 3
Joined: Mon Aug 05, 2019 1:54 pm

Re: Komputer nie czyta mi płyty z FS19

Post by Kapikowy »

Stiv512 wrote: Mon Aug 05, 2019 2:14 pm A inne płyty czyta? Jeśli tak to raczej będzie wina płyty (porysowanie, brud)
Hmm na to nie wpadłem może później pojazd do sklepu kupie płyte DVD i zobaczę a jak nie bedzie ona też działać to ch*j z tym i tak za kilka miesięcy zmieniam komputer, a jak bedzie działac to ją wyczyszczę
Kapikowy
Posts: 3
Joined: Mon Aug 05, 2019 1:54 pm

Re: Komputer nie czyta mi płyty z FS19

Post by Kapikowy »

Sprawdziłem z kilkoma płytami nawet z FS 15 czy bedzie mi działać, i działa lecz FS 19 nie działa z tego wynika że płyta jest jakoś brudna lub porysowana.
Jakieś sprawdzone sposoby macie jak na to poradzić?
Stiv512
Posts: 91
Joined: Sun Dec 09, 2018 10:28 am

Re: Komputer nie czyta mi płyty z FS19

Post by Stiv512 »

Post Reply