Zwierzęta- karmienie i zdrowie

kauczuk14
Posts: 12
Joined: Fri Oct 04, 2019 11:01 am

Zwierzęta- karmienie i zdrowie

Post by kauczuk14 »

Mam problem ze zwierzętami. Gram na modzie season i zwierzęta strasznie tracą zdrowie (zdychają po kilku dniach) (jest wczesna wiosna), mimo, że w korytach mają wszystkiego na max. Posiadam też mod na automatyczne czyszczenie u zwierząt wiec też czystość na poziomie 100%, a zdrowie na poziomie 30% z tendencją spadkową.

Poza tym, testowałem skalą czasu i niestety zwierzętom w żadnym stopniu nie znika pasza ciągle jest 100% wszystkiego. Ktoś miał podobny problem? Czy winna temu może być obora albo jakiś mod?
Mrc_krk
Posts: 5
Joined: Mon Oct 21, 2019 3:35 pm

Re: Zwierzęta- karmienie i zdrowie

Post by Mrc_krk »

Ja mam podobny problem a nawet taki sam :)
Mrc_krk
Posts: 5
Joined: Mon Oct 21, 2019 3:35 pm

Re: Zwierzęta- karmienie i zdrowie

Post by Mrc_krk »

Echh nikt nam nie pomoze w naszym problemie :D
Mrc_krk
Posts: 5
Joined: Mon Oct 21, 2019 3:35 pm

Re: Zwierzęta- karmienie i zdrowie

Post by Mrc_krk »

Ja jak zaczynałem grac wszystko było ok a po jakiś 2 3 mc (w grze) pojawia się problem zmieniałem obory i nic to nie daje :/
slejter
Posts: 1
Joined: Sun Nov 17, 2019 12:38 pm

Re: Zwierzęta- karmienie i zdrowie

Post by slejter »

Witam, umnie podobnie tyle, że jak gram na season mod to krowy i świnie nie produkują gnojowicy.
ravenstw
Posts: 1
Joined: Mon Nov 18, 2019 8:24 pm

Re: Zwierzęta- karmienie i zdrowie

Post by ravenstw »

Mam dokładnie to samo. Czystość 0% od samego początku i nie da się jej niczym podbić. Zwierzęta zdychają o północy. Wszystkie inne parametry w oborze na full. Woda nie znika, jedzenie nie znika, gnojówka/obornik się nie tworzą. Bez seasons działa normalnie.

EDIT:
Znalazłem rozwiązanie na angielskim forum. Grając z Seasons należy usunąć mod Growth control (który i tak nie działa z seasons) oraz należy usunąć More Animal Husbandreis (32). Wywaliłem oba i wszystko śmiga.
Isia
Posts: 3
Joined: Fri May 15, 2020 1:03 am

Re: Zwierzęta- karmienie i zdrowie

Post by Isia »

ravenstw wrote: Mon Nov 18, 2019 8:28 pm Mam dokładnie to samo. Czystość 0% od samego początku i nie da się jej niczym podbić. Zwierzęta zdychają o północy. Wszystkie inne parametry w oborze na full. Woda nie znika, jedzenie nie znika, gnojówka/obornik się nie tworzą. Bez seasons działa normalnie.

EDIT:
Znalazłem rozwiązanie na angielskim forum. Grając z Seasons należy usunąć mod Growth control (który i tak nie działa z seasons) oraz należy usunąć More Animal Husbandreis (32). Wywaliłem oba i wszystko śmiga.
Dopiero zaczynam tą przygodę i po w graniu seasons zniknęły mi 3 krowy tzn że one zdechly? Wszystko miały do życia zapewnione i jeszcze koguta nie mam🙁 też zdechł? Jest podawana gdzieś taka informacja czy po prostu znikają?
sprinter
Posts: 13
Joined: Sun May 10, 2020 9:09 pm

Re: Zwierzęta- karmienie i zdrowie

Post by sprinter »

Mam sytuacje nieco inną. Hoduję kury i owce. Zwierzęta przestały "odbierać" karmę. Ziarno, trawa/siano cały czas 100%. Uzupełniam tylko wodę. Czystość i zdrowie na przyzwoitym poziomie. Zrobiłem ostatnio kilka aktualizacji modów i chyba coś poszło nie tak. Jaki mod odpowiedzialny jest za karmienie zwierząt?
Post Reply