Gemeinde Rade courseplay problem

KrisKu
Posts: 2
Joined: Sat Dec 28, 2019 5:23 pm

Gemeinde Rade courseplay problem

Post by KrisKu »

Witam :) mam problem z tą mapą, mianowicie nie działa mi na niej coursepaly, mapa się wczytuje wszystko działa, konsola od courseplay się otwiera można wygenerować tą siatkę na polu ale to wszystko ciągnik nie chce wystartować;/ może ktoś z was spotkał się z tym problemem

farming jest oryginalny steamowy zaktualizowany do najnowszej wersji, courseplay tez jest zaktualizowany, na innych mapach na jakich gram nie miałem tego problemu aby na tej
KrisKu
Posts: 2
Joined: Sat Dec 28, 2019 5:23 pm

Re: Gemeinde Rade courseplay problem

Post by KrisKu »

A więc tak, dla większej jasności zrobiłem parę screenów.
1.otwieram konsolę od curseplay i generuję tą siatkę
Image
Image
2. Po wygenerowaniu siatki wciskam "rozpocznij kurs
Image
3. i dzieję się coś takiego pojawia się żółta strzałeczka i pojazd stoi w miejscu
Image

Czy ktoś się spotkał z czymś takim ???
dexus
Posts: 162
Joined: Sat Nov 29, 2014 9:17 am

Re: Gemeinde Rade courseplay problem

Post by dexus »

Usuń tą ścieżkę kursu.
Wjedz kombajnem głębiej w pole. Odpal HUD CoursePlay i wywołaj ręcznie obliczenie krawędzi pola i zapisz pod jednym z nr pól które ona obejmuje, a najlepiej pod każdym. Najedź maszyną (kombajnem) tak by header był na styk z krawędzią pola, a następnie wygeneruj ścieżkę wybierając na mapie pole. Powinno pojawić się w miejscu pola coś ala Pole 1 (użytkownika) czy coś w ten deseń. Wygeneruj i sprawdź czy pójdzie. Spróbuj wybrać inną lokację startową czy też kierunek. A przy starcie kursu wyjedź przed 1 punkt kursu i rozpocznij wybierając rozpocznij od pierwszego punktu zamiast od najbliższego. Pokombinuj. Może trzeba pole zaorać z włączonym tworzeniem pól. Sprawdź czy masz aktualną wersję. Jak żadna opcja nie uda się to otwórz ticketa na githubie.
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Gemeinde Rade courseplay problem

Post by iwan4672 »

Jak ma kombajn wystartować, jak jest wygenerowana siatka na czterech polach (1-6-42-43)
dexus
Posts: 162
Joined: Sat Nov 29, 2014 9:17 am

Re: Gemeinde Rade courseplay problem

Post by dexus »

iwan4672 wrote: Thu Jan 09, 2020 11:38 am Jak ma kombajn wystartować, jak jest wygenerowana siatka na czterech polach (1-6-42-43)
Normalnie? To mi wygląda na jedno pole z łączenia tych 4 co wymieniłeś. W CoursePlay to nie przeszkadza, jeśli po ich łączeniu obliczyłeś ręcznie ścieżkę krawędzi pola i ją zapisałeś, a przy generacji kursu wybrałeś właśnie tą, co opisałem wyżej.
Post Reply